Výzva k účasti na Salonu dřevostaveb 2016

Datum konání: 04.02.2016, 09:00 - 07.02.2016, 18:00

Středa, 7. Říjen 2015 - 11:07
| Napsal: | Zdroj: Tisková zpráva

Všem zájemcům o dřevostavby! Již nyní můžete podniknout konkrétní kroky a váš vztah právě k tomuto typu staveb posunout na další metu, kterou může být právě Salon dřevostaveb 2016. Vyzkoušejte sami.

Salon dřevostaveb 2016 - foto © Prodesi, v. o. s.

Podobně jako v uplynulých letech, tak i v nastávajícím roce, plánujeme představit široké veřejnosti SALON DŘEVOSTAVEB, největší nesoutěžní přehlídku toho nejlepšího, co za poslední období v oblasti dřevěné architektury vzniklo. Tento projekt si klade za cíl formou výstavy, přednášek, projekcí a odborné literatury zaujmout co nejširší spektrum návštěvníků.

Po pražské premiéře, která se bude již tradičně konat v rámci veletrhu Dřevostavby (4. – 7. 2. 2016), jsou připraveny reprízy v dalších městech České republiky a na Slovensku.

Podobně jako v předchozích ročnících, tak i letos plánujeme spolupráci s ambasádami a kulturními zastoupeními. V letech minulých jsme měli tu čest přivítat významné architekty z Norska, Kanady, Rakouska či Skandinávie. Nedílnou součástí tohoto projektu je také mediální podpora napříč tištěnými i elektronickými médii.

Více informací o Salonu najdete na www.salondrevostaveb.cz.

Věříme, že Vás naše nabídka oslovila a budeme se těšit na spolupráci.

Článek vznikl za podpory nesoutěžní přehlídky Salon dřevostaveb.

Klíčová slova: