design /

Nová kolekce Delta Light posouvá hranice světla

Nové materiály, tvary, technologie i systémová řešení. Společnost Delta Light představila novou kolekci, která posouvá osvětlení ještě o krok dál.

Delta Light , 16. 4. 2020

Na hraně rovnováhy

Svítidla Still protínají interiéry s důrazem i křehkou elegancí. Jako linky podtrhují dynamiku dokonale vyvážené konstrukce, která se chvěje a pohupuje v prostoru. Designérka Nathalie Dewezová v nich vybalancovala protichůdné síly do energizující rovnováhy. Stejně jako v monumentálních světelných instalacích, kterými se Dewezová vepsala do povědomí laické i odborné veřejnosti, se ve svítidlech Still zachvívá síla skrytá v nastolení rovnovážného bodu.

Super Superloop

Svítidla Superloop se v nové kolekci posunula do další dimenze. Získala nejen na rozměru, ale také na vlastnostech. Přidáním osobitého dekorativního panelu ze speciálního materiálu do svrchní části osvětlení vzrostl nejen estetický dojem ze svítidel, ale zvýšila se i jejich akustická účinnost v prostoru. V impozantních průměrech od 2,5 až po 5 metrů se prosadí i v těch nejvelkorysejších interiérech.

Delta Light - Superloop

Elegance ve skle, i kovu

Jeden tvar, dva naprosto odlišné materiály. Nová interpretace tradičně tvarovaných svítidel Mantello přinesla jednoduché linie a materiálový protiklad v podobě skla a kovu. Klasický tvar ve všech směrech poplatný eleganci si tak můžeme vychutnat ve dvou provedeních. Jako ručně foukaná skleněná svítidla v kouřové nebo žluté a jejich protipól, hliník lakovaný do bílé nebo bronzově černé barvy. V kompozici obou variant do jedné instalace potom perfektně vyniká dynamika vznikající z výrazného materiálového kontrastu.

Delta Light - Mantello

Multifunkční řešení

Jeden prostor, mnoho funkcí. Kolekce svítidel Inform byla vytvořena speciálně pro kancelářské prostory s jejich různorodým funkčním členěním a vysokými nároky na design. Svítidla z této řady umožňují se správnou intenzitou osvětlit pracovní místa, zasedací místnosti, odpočinkové zóny, kantýny i všechny další prostory. Inform se nabízí v mnoha organických i lineárních tvarech. Od kruhů, spirál, vlnovek až po přímky. Vysokou variabilitu umožňuje také v instalaci svítidel, která mohou být závěsná, přisazená i součástí magnetických profilů.

Delta Light - Inform

Kruh se uzavřel

Svítidla Super-Oh! prošla evolucí a na konci tohoto vývoje stojí Super-Oh! Slim. Svítidlo s šířkou pouhých 44 mm a výkonem 119 lm/W je esencí kvalit oblíbené řady. Fascinující výkon a křehce elegantní tělo je spojení, jehož benefity vyniknou v soukromých i komerčních interiérech. Svítidla dokonale kruhového tvaru, jejichž monotónnost rozbíjí jen integrovaný napaječ lehce vystupující z těla svítidla, se nabízí v průměrech 800 a 1200 milimetrů.

Delta Light - Super-Oh!

Tvar pěšáka, pohyblivost královny

Svítidla z kolekce Pion inspirovaná tvarem šachového pěšáka vynikají vysokou pohyblivostí. Díky speciálnímu otočnému systému je možné Pion otáčet až o 355 stupňů a naklánět ho v úhlu 90 stupňů. Otočný mechanismus je přitom důmyslně ukryt v těle svítidla, navenek tak můžeme pozorovat pouze minimalistické linie. Variabilitu svítidel zvyšují také možnosti jejich umístění ve formě zápustné, přisazené nebo na magnetické liště. Barevné provedení kombinuje černou, zlatou a bílou barvu.

Ve stopách světla

Elegantní orientační nástěnné svítidlo Skov s šířkou pouhých 32 milimetrů poslouží jako spolehlivý průvodce venkovními i vnitřními prostory. Subtilně tvarované tělo ukrývá LED zdroj vydávající tlumené měkké světlo, které směřuje dolů pod svítidlo. Skov upevněný na stěny vytváří jemné světelné značení pro osvětlení chodeb i cestiček. Ideální způsob jak nevtíravým způsobem ulehčit orientaci a pohyb v prostoru.

  • autor: Delta Light *
  • publikováno: * 16. 4. 2020
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři