Přístřešek UFO od mmcité Foto: Vojtech Veskrna
design / Produktový design

UFO: Přístřešek připravený na přistání ve veřejném prostoru

Společnost mmcité přichází s novým netradičním přístřeškem. Může se ocitnout ve veřejných, poloveřejných i soukromých prostorách, ladně přistane nad různými druhy městského mobiliáře. Stává se alternativou ke slunečníkům s centrální nohou a vytváří tak nový typ segmentu produktů pro veřejný prostor.

mmcité , 6. 12. 2023 / Advertorial

„Ve veřejném prostoru potřebujeme produkty, se kterými nemusíme každý den manipulovat. Právě proto jsme navrhli UFO. Stabilní ocelová konstrukce eliminuje problémy při nepříznivém počasí či vandalismu,“ uvádí designér produktu Michael Tomalik, který jej navrhl pod taktovkou hlavního designéra mmcité, Davida Karáska. „Potřeba navržení tohoto produktu vzešla mimo jiné i od našich zákazníků, kvůli doplnění kolekce Orbit, pro kterou byl původně zamýšlen,“ doplňuje Karásek.

Produkt na konec funguje skvěle s řadou laviček a sezení, které má společnost ve svém portfoliu. mmcité přišla také s levitující kruhovou platformou, která UFO mění v takzvaný daybed, poskytne úkryt pro nerušený odpočinek ve veřejném prostoru. To je také trend, který se v poslední době více přetavuje do veřejného prostoru.

„Pociťujeme potřebu vyvíjet produkty, které jsou nejen estetické a funkční, ale posouvají také naše vnímání veřejného prostoru. Je to místo, které má sloužit lidem, našim potřebám, které denně prožíváme, můžeme se bavit o odpočinku, nebo o návratu života do míst, která již neplní svou funkci,“ uzavírá Michael Tomalik.

Foto: Může se ocitnout ve veřejných, poloveřejných i soukromých prostorách, ladně přistane nad různými druhy městského mobiliáře.

UFO

Nový univerzální element do veřejného prostoru. Přístřešek, který umí ladně přistát nad většinou našich výrobků. Textilní kupole, vypnutá na laminátových prutech, se snadno instaluje a je výsledkem naší snahy o vysoce funkční slunečník a deštník v jednom.

Foto: mmcité přišla také s levitující kruhovou platformou, která UFO mění v takzvaný daybed, poskytne úkryt pro nerušený odpočinek ve veřejném prostoru.
  • autor: mmcité *
  • publikováno: * 6. 12. 2023
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři