Novinky a názory / historie a teorie

Křest knihy CZECH HOUSES

V pátek 7. 11. 2014 proběhl na fakultě architektury křest knihy CZECH HOUSES – ČESKÉ DOMY z nakladatelství KANT Karla Kerlického, která mapuje tvorbu rodinných domů v České republice za uplynulých 25 let.

EARCH.CZ , 13. 11. 2014

Autoři Ján Stempel, Jan Jakub Tesař a Ondřej Beneš tímto titulem navazují na úspěšnou knihu 99 DOMŮ, která již zmizela z pultů. V průběhu křtu vystoupilo 11 majitelů publikovaných domů. Netradiční a originální prezentace architektury navodila příjemnou atmosféru večera, který se tak nesl v duchu porozumění mezi autorskou tvorbou architektů a potřebami majitelů a uživatelů staveb.

Vystoupení všech majitelů spojovaly příjemné vzpomínky na tvůrčí proces návrhu domu i jeho realizaci. Úvodní slovo patřilo prof. Ladislavu Lábusovi - děkanu FA ČVUT, kmotrem knihy byl prof. Miroslav Masák. Večerem provázel tak jako vždycky skvělý Adam Gebrian.

Foto: Lubomír Kotek / Ivan Němec (CFA)

 

Czech Houses / České domyFoto: eArch

Czech Houses / České domy

Autor: Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Ondřej Beneš Vydavatel: KANT Rok vydání: 2014 Jazyk: český, anglický Počet stran: 160 Formát: 24x28 cm Prodejní cena: 850 Kč vč. DPH ISBN: 978-80-7437-140-0 Knihu můžete zakoupit v knihkupectví Kosmas.cz
  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 13. 11. 2014
  • zdroj: * Tisková zpráva

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři