Technologie / produkty

Okno pro panoramatický výhled, nově i s elektrickým ovládáním

Nové výklopně-kyvné střešní okno VELUX INTEGRA® GPU v sobě spojuje dokonalé pohodlí a neomezený panoramatický výhled.

VELUX Česká republika, s.r.o. , 28. 11. 2019

Ničím nerušený výhled

Nepřekáží, v ničem neomezuje a nebrání ani vyhlédnout ze střechy po okolí, jako byste stáli venku. Teď navíc s komfortním dálkovým ovládáním. Taková je novinka v portfoliu značky VELUX – elektricky ovládané výklopně-kyvné střešní okno VELUX INTEGRA® GPU. Na rozdíl od ostatních střešních oken se otevírá ven, takže do něj můžete vstoupit a podívat se na okolní svět. Skvělá volba, jestliže chcete mít široký výhled a pocit spojení s přírodou. 

Maximální komfort

Okno má elektrický pohon a ovládá se na dálku, takže ho otevřete i zavřete jediným stiskem prstu na dálkovém ovladači. Bezpečný a plynulý chod zajišťuje řídicí jednotka s motory v rámu okna. O automatické zavření okna v případě srážek se postará dešťový senzor. Novinka je plně kompatibilní se systémem VELUX ACTIVE, takže se může stát součástí chytré domácnosti s automatickým řízením vnitřního prostředí a ovládáním přes mobilní aplikaci.

 

Foto: eArch

 

Prémiová kvalita

Výklopně-kyvné střešní okno VELUX INTEGRA® GPU patří do exkluzivní řady VELUX Premium. Nabízí se v bílém bezúdržbovém provedení s dřevěným jádrem, které kryje vodotěsná polyuretanová vrstva. Nízkoenergetické trojsklo dává jistotu maximální tepelné izolace. Výrobek má samočistící vrstvu a vrstvu proti rosení venkovního skla, jeho součástí je systém tepelné izolace ThermoTechnologyTM, ventilační klapka a filtr proti prachu a hmyzu. Novinka má i horní madlo s integrovanou ventilací, což umožňuje okno přetočit a pohodlně umýt venkovní sklo. K dispozici je v osmi velikostech.

 

Foto: eArch

 

Klíčová slova:

VELUX střešní okna

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři