Technologie / produkty

Podlahové zásuvky zbaví interiér i exteriér kabelů a prodlužovacích šňůr

Podlahové zásuvky vám pomůžou udržet řád v kabelech. Navíc vás zcela zbaví prodlužovacích šňůr.

Stakohome Innovation s.r.o. , 25. 10. 2018

V dnešních moderních interiérech se bez podlahových zásuvek již prakticky neobejdete. Jsou skvělým pomocníkem v případech, kdy potřebujete zapojit lampu, reproduktory, televizi nebo počítač uprostřed (v prostoru) místnosti a nechcete zakopávat o kabely. Podlahové zásuvky kombinují efekt neviditelnosti a bezproblémového přístupu.

Zásuvkové podlahové boxy se totiž ukrývají pod praktickým víkem, na jehož vnější straně je nalepená vaše podlahová krytina. Ta může být libovolného druhu. Víko ale můžete pojmout také jako designový doplněk a vybrat si zcela jinou povrchovou úpravu, např.nerez nebo hliník. Ať už zvolíte jakoukoliv podobu víka, jedno je jisté – díky němu uvidíte zásuvky jen v okamžiku, kdy do nich budete chtít něco zapojit.

Designové zásuvkové podlahové boxy je možné instalovat také do zdvojených (dvojitých) podlah, např.při rekonstrukcích podkrovních bytů apod. 

A to není všechno. Díky konstrukci podlahových boxů a předem připraveným otvorům ve víku budete mít zásuvky i zástrčky ukryté i v okamžiku, kdy je používáte. Pokud si dobře rozvrhnete umístění podlahových zásuvek, můžete navíc klidně dát sbohem všem prodlužkám.

Foto: eArch

Podlahové boxy nemusí přivádět jen elektrickou energii, ale slouží také pro rozvod audia, PC kabeláže, TV-SAT, HDMI, USB atd... I proto je oceníte nejen v domácnosti, ale také v kancelářích. Nemusíte se přitom obávat většího zatížení. Základem podlahových zásuvek je pevná krabice, která bez problémů vydrží i kancelářskou zátěž včetně pojezdů těžkými předměty. Konstrukce navíc umožňuje také instalaci v blízkosti podlahového topení.

Podlahové zásuvky vám skvěle poslouží také v exteriéru. Vodotěsné varianty zahradních zásuvek s krytím IP67 můžete instalovat klidně i na zahradu nebo na příjezdovou cestu ke garáži, či na terasu. 

Instalace podlahových zásuvek je jednoduchá a jejich následná údržba nenáročná.

Foto: eArch

Nejste si jisti, který typ se bude nejvíce hodit pro vaše potřeby? Stavte se do showroomu v pražském Hloubětíně (Aloisovská 934/8), kde vám společnost Stakohome předvede využití podlahových zásuvek v praxi a poradí při výběru. 

Více informací na  http://www.podlahove-zasuvky.cz.

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři