Události / architektonické soutěže

Soutěž pro čtenáře EARCHu - Probouzející se architektura

Po úspěšném prvním kole naší soutěže "Architektura na cestách" tu máme další příležitost pro všechny, kteří mají chuť se podělit o své zážitky ze světa architektury a designu.

EARCH.CZ , 25. 2. 2014

O co jde tentokrát?

Záměrem soutěže je dát komukoli možnost ukázat nové a neotřelé pohledy a názory na dnešní svět kolem nás a ostatním tak zprostředkovat místa a stavby, které jsou vám vzácné. Podělte se o zážitky s naší nebo zahraniční architekturou, probouzející se po krátké zimě do nového roku. Mohou to být zapomenutá města, uzdravený veřejný prostor, nový dům vašeho souseda, anebo designové výstřelky, které ještě nikdo neviděl. Záleží jen na vás, jaký cíl si pro svůj soutěžní článek zvolíte.

Jaké budou ceny?

Odměny budou rozděleny ve dvou kategoriích - hlavní slovo budou mít čtenáři. Autoři článků, které od čtenářů získají nejvyšší počet srdíček, budu odměněni zajímavými publikacemi (Yes is More, Efektívne bývanie, Historický nábytek). První cenou bude opět celoroční vstupenka do pražské galerie moderního umění DOX. Autor článku, který nejvíce osloví naši redakci, získá cenu redakce: DVD - Skici Franka Gehryho.

Kdy se soutěž koná a jak probíhá hlasování?

Příspěvky můžete posílat od 25. 2. 2014 do 8. 4. 2014. Oblíbenost každého článku se bude hodnotit počtem získaných srdíček za dobu prvních 14 dnů ode dne publikování. Harmonogram vydávání jednotlivých článků bude zveřejněn 11. 4. a od 15. 4. budete moci začít hodnotit první článek. Články zaslané po 8. 4. nebudou do soutěže přijaty.

Náležitosti článků a fotografií

Váš text musí být opravdu váš, autorský a neokopírovaný, v rozsahu 1500-3600 znaků včetně mezer. Redakce si vyhrazuje právo na případné zkrácení článku. Fotogalerie musí obsahovat alespoň 4 autorské fotografie v minimální velikosti 1280px delší strany. Redakce si vyhrazuje právo na úpravu velikosti a formátu fotografie. Každému autorovi bude vytvořen profil na archicakes, připojte tedy také vaši profilovou fotku, případně informace o vás. Článek v textové podobě a fotografie zasílejte v jednom archivu na adresu redakce@earch.cz pod heslem "Probouzející se architektura". Zároveň uvádějte jméno autora a aktivní email (nebude zveřejněn), abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat. Redakce EARCH si vyhrazuje právo vyřadit sporné příspěvky ze soutěže. Na výhru nevzniká právní nárok.

Kdo vybere vítěze soutěže?

Od 15. 4. 2014 budou mít možnost všichni čtenáři EARCHu rozhodovat o vítězném článku. Hodnotit se bude oblíbenost příspěvku na portálu EARCH a to v prvních 14 dnech od vydání článku. Články budou uváděny postupně a budou umístěny na titulní straně po dobu 7 dní. Zároveň budou uvedené články publikované na facebooku EARCHu.

Nejzajímavější článek vybere také redakce EARCHu. Výherci budou mít možnost externí spolupráce s EARCHem.

Výsledky soutěže budou zveřejněny na facebooku a homepage EARCHu nejpozději 14 dní po publikování posledního článku. Přesné datum bude zveřejněno po uzávěrce došlých článků. Následně budou výherci kontaktováni redakcí, aby si cenu převzali.

Těšíme se právě na váš zážitek a článek.

Klíčová slova:

EARCH soutěž

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři