Research & Design: The Architecture of Variation

Úterý, 2. Únor 2010 - 10:37
| Napsal:
Digitální nástroje radikálně změnily návrhovou, projekční a konstrukční stránku architektury. Za nablýskanými a realisticky vyrenderovanými modely, které se nikdy nezrealizují, se skrývá velký objem výzkumu návrhových metod, přinášející informace o nejnovějších inovacích na poli designu a konstrukce.

Kniha Research & Design: The Architecture of Variation, která byla připravena průkopníkem digitální revoluce, zkoumá ty nejnovější oblasti architektonického navrhování. Podnětem pro tuto knihu bylo uplatnění zákaznických úprav ve větším měřítku, což je jedním z nejdůležitějších trendů dneška. Kniha hodnotí, jak mohou být různé variace stejného designu uplatňovány v širokém spektru.

  • Ilustrovaná kniha, ve které se spojuje teorie, historie a výzkum s technikami digitálního designu a počítačovou výrobou, nám ukazuje, jak by mohla vypadat budoucnost architektury
  • Kniha, přínosná jak pro studenty, tak pro profesionály, obsahuje nápady a příklady a ohlašuje novou éru architektury
  • Kniha obsahuje eseje vedoucích myslitelů z oblasti designu, srovnávací studie apod.

Lars Spuybroek je ředitelem experimentálního centra NOX se sídlem v Rotterdamu. Je čestným profesorem (Thomas W. Ventulett III Distinguished Chair) architektonického navrhování na Georgia Tech v Atlantě.

 Název knihy:  Research & Design - The Architecture of Variation
 Autor:  Lars Spuybroek
 Nakladatelství:  Thames & Hudson
 Rok vydání:  2009
 Jazyk:  anglický
 Formát:  25,2 x 17,5 1,7 cm
 Počet stran:  200
 Běžná cena:  490,- Kč s DPH
 Naše cena:  441,- Kč s DPH   >> ESHOP.EARCH.CZ

 

Klíčová slova: