FOR SALE: Toužíte po bydlení od slavného architekta?

Čtvrtek, 25. Září 2014 - 0:00
| Napsal:

Vznikl jediný specialista na prodej a pronájem architektury, který má v nabídce unikátní kolekci nemovitostí předních českých architektů.

Stempel & Tesař - RD Praha-Západ - foto  © ArchiMarket
Fotoalbum: 
Stempel & Tesař - RD Praha-Západ - foto  © ArchiMarket
Aulík & Fišer - RD Myšlín - foto  © ArchiMarket
Jan Roháč - RD Praha 5 - foto  © ArchiMarket
Pavel Martínek - konverze sila - foto  © ArchiMarket
Znamení čtyř architekti - viladomy Praha-Břevnov - foto  © ArchiMarket
Tomáš Pavlík - RD Praha 10 - foto  © ArchiMarket
Ateliér Ultra - RD Praha-Kamýk - foto © ArchiMarket
Oba2 - obytná kolonie Praha-Ďáblice - foto © ArchiMarket
DaM - obytná kolonie Praha-Jinonice - foto © ArchiMarket

Sen o originálním domě významného architekta

Máte po shlédnutí fotografií domů významných architektů touhu v podobné nemovitosti bydlet? Otázka zní, jak takovou nemovitost v záplavě ostatních najít. Na pomoc přichází webová stránka, která originální nemovitosti koncentruje na jednom místě. ArchiMarket.cz se specializuje právě na prodej a pronájem staveb navržených architekty, kteří patří k naší špičce. Současná nabídka zahrnuje stavby ateliérů Stempel & Tesař, Aulík & Fišer, Roháč & Stratil, Znamení čtyř, DaM, Dimenze 11, Atelier Ultra, Oba2, či architektů Pavla Martínka, Tomáše Pavlíka a dalších.

Hlavní myšlenka

Cílem ArchiMarket.cz je vyhledávat a upozorňovat na jednom místě na dostupné originální stavby s nespornou architektonickou hodnotou. Takové nemovitosti se velmi odlišují od nudné šedi nabízené standardně na trhu a zasluhují individuální přístup. Jména architektů uvedená u každé nemovitosti potvrzují originalitu staveb a s autorským dohledem nad realizací dávají záruku růstu budoucí ceny nemovitostí.

Odlišný přístup

Specifické zaměření zároveň znamená i poněkud odlišný způsob práce, často mimo oblast veřejných realitních serverů nebo zcela neveřejně, neboť někteří klienti i stavby to vyžadují. Výjimkou není ani spolupráce s realitními kancelářemi, které často nevědí, co si s originálními nemovitostmi počít. Soustředění na přiblížení jedinečnosti stavby lidským jazykem a upozornění na její klady i zápory je na realitním trhu také výjimečné.

Populární je aktivní vyhledávání celé škály nemovitosti dle přání poptávajících (nemovitosti moderní, historické i s investičním potenciálem - od bytů a domů k rekonstrukci, přes půdy až po pozemky). ArchiMarket.cz nabízí i službu vyhledání pozemku a uspořádání mini-architektonické soutěže s cílem vybrat správný ideový návrh a vhodně nasměrovat investorovy prostředky. Na přání umíme postupovat velmi nízkonákladově a zaměřit se pouze na hlavní služby, které propojí nabídku a poptávku.Naopak exkluzivní službou je vyzkoušení některých nemovitostí ještě před koupí.

Originální, promyšlené a dostupné bydlení existuje - pojďme společně tuto víru šířit.

www.ArchiMarket.cz

Rádi pro Vás vyhledáváme architekturu a nemovitosti

Klíčová slova: