Architektura /

1. Letní Olověný Dušan.

Vyhlášení soutěže Olověný Dušan se letos poprvé koná i v letním semestru. Akce proběhne tuto středu 12.10.2011 od 17.00 na prostranství před budouvou Fakulty architektury v Praze Dejvicích.

Spolek posluchačů architektury , 11. 10. 2011

Spolek posluchačů architektury zve všechny s architekturou spřízněné duše na glaavečer při příležitosti vyhlášení výsledků soutěže 1.Letní Olověný Dušan. Událost proběhne ve středu 12.10.2011 na prostranství před budovou Fakulty architektury v pražských Dejvicích. Vlastní vyhlášení je naplánováno na 19:00. Již od 17:00 bude na místě probíhat volné srocení s hudbou a občerstvením.

Komu připadne olověná trofej se rozhodne mezi deseti jednotlivci a dvěma ateliéry, které nominovala porota ve složení Eva Heyworth, Ondřej Císler, Luděk Jasiok, Roman Koranda a Milan Šuráň.

Nominované a oceněné projekty zůstanou vystaveny až do 2.11.2011.

Pro ty, kteří se nemohou na vyhlášení osobně dostavit a nechtějí o ně přijít, jsme připravili experiment v podobě online živého přenosu. Ten bude možné sledovat na stránkách soutěže: www.olovenydusan.cz

Akce je spojena také s otevřením výstavy Architektura a urbanismus Visegradské čtyřky 2011 v galerii NTK. Zde se představí vysoké školy vyučující architekturu ze zemí Visegrádské čtyřky.

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři