Architektura / interiér

Interiors manufacture & design – spolehlivý partner pro realizaci interiérů

Kvalitní interiéry spojuje především dobrý nápad, funkční dispozice, vhodně zvolené materiály a doplňky. Nutným předpokladem pro úspěšné zhmotnění návrhu je pak precizní dodavatel, který si poradí i s atypickými detaily či konstrukcemi. Společnost Interiors manufacture and design představuje partnera, o kterého se mohou architekti a designéři opřít již v počátečních fázích plánování a který je pak úspěšně doprovází až po finální proces realizace. Specializací firmy jsou důsledná řešení na míru přesně podle představ klienta.

EARCH.CZ , 6. 11. 2020

Online propojení s výrobou

Díky automatizovaným procesům, softwarovým nástrojům a IT aplikacím dokáže zkušený projekční tým přenést počáteční vize do podrobné dokumentace a následně i realizace. Online propojení s výrobou zároveň celý proces výrazně zefektivňuje. Další výhodu společnosti představuje široká platforma odborníků z různých profesí, firma disponuje vlastními architekty a designéry, specialisty na zpracování dřeva, skla či nerezu, vlastní kovovýrobou s lakovnou a speciální pracoviště pro zpracování umělého kamene, jako jsou Hi-macs či corian.

Interiors manufactue and design - výroba

Kompletní dodávka interiéru

Díky dlouholeté partnerské základně zvládne firma Interiors manufacture and design dodat zakázku tzv. na klíč, tedy od všech povrchů, přes nábytek až po osvětlení a doplňky. Společnost má k dispozici také vlastní výrobu nábytku, dále se zaměřuje na výrobu schodišť, čemuž napomáhá specializovaný software, jenž významně usnadňuje nejen plánovací a výrobní fázi, ale i finální montáž na místě.

Letos v létě společnost spustila také nový e-shop, kde především koncoví zákazníci najdou nabídku designového nábytku a dalších interiérových doplňků včetně osvětlení. E-shop nabízí např. oceňované židle německé společnosti Flötotto nebo svítidla známé italské značky Artemide.

Interiors manufactue and design - Artemide

Společnost Interiors manufacture and design se zabývá výrobou a realizací interiérů již více než 20 let. Aktuálně disponuje více než 120 zaměstnanci a své služby poskytuje napříč celou Evropou. Obsáhlé portfolio realizací tvoří různorodé interiéry hotelů, restaurací, obchodů, kanceláří, ale i nemocničních či školských staveb a řada dalších individuálních projektů.

www.interiors-mnd.com

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 6. 11. 2020
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři