Architektura / interiér

PREMIER - Nový koncept poboček České spořitelny

Ateliér ASGK Design vytvořil interiérový design nového konceptu poboček České spořitelny pod názvem PREMIER, který je určen pro nejnáročnější klientelu České spořitelny a.s.

, 27. 10. 2011

V dubnu letošního roku byla otevřena první pobočka České spořitelny PREMIER v novém designu v budově Trianon v Praze 4. Následovalo otevření nové pobočky v Ostravě. Nyní probíhá příprava realizace redesignů 3 stávajících poboček v lokalitách Praha 1, Praha 5 a Brno a buduje se nova pobočka na Praze 1 v paláci Rytířská.

Koncepce

Nová koncepce prostor České spořitelny Premier vychází z hodnot, které jsou pro cílovou skupinu prémiových klientů banky charakteristické – profesionalita, cílevědomost, individualizmus, exkluzivita, úspěch a progres. Nejedná se pouze o pobočku, která poskytuje služby osobních Premier bankéřů na špičkové úrovni, ale i o diskrétní místo pro setkávání. Prémiový klienti mohou prostory pobočky využít i pro vlastní pracovní a soukromé schůzky v celé pobočkové síti, nebo si sem můžou zajít na kávu a přečíst si denní tisk v lounge.

Design interiéru vychází z průzkumů implicitního vnímání dané cílové skupiny klientů. Pro tento typ poboček je charakteristický vyšší standard použitých materiálů a mobiláře (povrchy, atypický nábytek, osvětlení), živá vzrostlá zeleň a velkoplošné fotografie potištěné na napnuté akustické membráně.

Motivy fotografií zachycují neotřelým způsobem momenty ze života prémiového klienta a jsou nedílnou součástí poselství banky „Záleží nám na kvalitě Vašeho života.“

  • autor: *
  • publikováno: * 27. 10. 2011

Klíčová slova:

ASGK

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři