Novinky a názory / historie a teorie

Vychází druhý díl publikace 99 DOMŮ o vybraných českých realizacích

Druhý díl bestselleru 99 DOMŮ, za nímž stojí duo architektů Ján Stempel a Jan Jakub Tesař, představuje dalších devadesát devět špičkových rodinných domů, které byly postaveny v uplynulých šesti letech v České republice. Slavností křest proběhne 9. 11. na Fakultě architektury ČVUT.

EARCH.CZ , 21. 10. 2016

Kdy: 9. listopadu od 17:30Kde: FA ČVUT v Praze, Thákurova 9, Praha 6

Facebook

99 DOMŮ /2

Kniha obsahuje především bohatou fotodokumentaci, již doprovázejí komentáře vysvětlující architektonickou koncepci každé stavby. Fotografie jsou doplněny půdorysy, řezy a situací ve stejném měřítku, což umožňuje srovnávat velikost a prostorové uspořádání. Úvodní texty přibližují problematiku přípravy a realizaci rodinného domu. Kniha zaujme nejen potencionální stavebníky, architekty či studenty architektury, ale stejně tak každého, kdo se zajímá o současnou českou architekturu.

Publikace, která je v kontextu zemí střední a východní Evropy ojedinělým počinem, vychází v edici ARCHITEKTURA garantů Prof. Ing. arch. Jána Stempela a Ing. arch. Jana Jakuba Tesaře z Fakulty architektury ČVUT v Praze. V této edici doposud vyšly vedle 99 DOMŮ knihy CZECH HOUSES, SKICI/SKETCHES a ARCHITECTURE V4.

99 domů 2Foto: eArch

99 domů 2

Autor: Ján Stempel, Jan Jakub Tesař Vydavatel: KANT Rok vydání: 2016 Jazyk: český Počet stran: 416 Formát: 24x28 cm Prodejní cena: 999 Kč vč. DPH ISBN: 978-80-7437-207-0 Knihu můžete zakoupit v knihkupectví Kosmas.cz
  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 21. 10. 2016
  • zdroj: * Tisková zpráva

Klíčová slova:

publikace křest

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři