Technologie / produkty

Jak vybrat bezpečnostní vchodové dveře, které podtrhnou design vašeho domu?

Jak ochránit svou domácnost? Základem mohou být dobře zvolené bezpečnostní vchodové dveře. S výběrem kvalitního, funkčního a zároveň designového produktu radí společnost HT dveře.

HT Dveře , 31. 7. 2019

Dveře jsou tím prvním, co vidíte při návratu domů a to poslední, čemu dáváte sbohem, když odcházíte. Pořiďte si takové, které vám nabídnou 100% ochranu a zároveň skvěle vypadají. Jak na to?

Bezpečí na prvním místě

Věděli jste, že zloděje často odradí už jen fakt, že máte bezpečnostní vstupní dveře? Odolají totiž pokusům o násilné překonání, odvrtání zámku i vysazení. Lupič si tedy rychle rozmyslí, jestli má cenu zkoušet jejich nedobytnost, anebo jít raději o dům dál. Kromě toho vám bezpečnostní dveře do domu nabídnou i skvělou protihlukovou ochranu a tepelnou izolaci.

Foto: eArch

Vybírat můžete z několika odstínů

Dobám, kdy jste se snažili najít na trhu jiné dveře než bílé, už dávno odzvonilo. Firma HT dveře nabízí jak tradiční bílou, tak i moderní antracitový odstín, který potěší obzvláště milovníky moderní architektury. A nechybí ani dekory dřeva. Tmavý ořech působí nadčasově a skvěle doplní světlou chodbu. Hodí se ale i k tmavé podlaze. Další variantou je zlatý dub, který dům zútulní. 

Foto: eArch
 
Foto: eArch

Chcete dveře, kterých si každý všimne na první pohled? 

Kromě zmíněných odstínů můžete vybírat také mezi plnou a prosklenou variantou. Jedinečný vzhled jim dodáte i díky designovým páskám INOX. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, která dokonale podtrhne vzhled vašich vchodových dveří, a zároveň díky své přirozené odolnosti vůči veškerým atmosférickým vlivům vydrží desítky let. Variant, jak dveře ozdobit, je hned několik. Můžete je aplikovat na jednu i obě strany, a dokonce je kombinovat i s prosklenými variantami dveří.

Firma HT dveře nabízí i další praktické doplňky

Díky 25letým zkušenostem v oboru drží HT dveře krok s nejmodernějšími trendy. Kromě spolehlivých bezpečnostních dveří v nejrůznějších dekorech a pásek INOX nabízí i nerezové jmenovky. Díky nim přivedete dveře k dokonalosti. Nápis vypaluje přesný a ostrý laser, takže vydrží na jmenovce navěky. Všechny prvky dveří k sobě budou skvěle ladit a vy se tak budete vždy těšit domů.

Foto: eArch

  • autor: HT Dveře *
  • publikováno: * 31. 7. 2019
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři