Technologie / produkty

Obkladový systém EFEKTA – trend moderní doby

Obkladový systém EFEKTA Foto: JAP FUTURE

Kvalita a úroveň interiérů se za poslední roky rozhodně zlepšila. Velký podíl na tom má častější spolupráce investorů, ať už komerčních nebo individuálních s odborníky, zejména bytovými architekty a designéry.

JAP FUTURE s.r.o. , 29. 9. 2022 / Advertorial

Pro zachycení moderních trendů poslední doby vyvinula česká firma JAP FUTURE obkladový systém stěn EFEKTA, který je vhodný pro interiéry i komerční prostory. Variabilita a víceúčelovost jako nejvýraznější benefity systému EFEKTA jsou odrazem promyšlené konstrukce, širokého výběru obkladových materiálů a multifunkčních doplňků.

Foto: obklad stěny EFEKTA, otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň EFEKTA

Pro uchycení obkladu na stěny slouží systém navzájem propojených vodorovných a svislých hliníkových profilů, jejichž spojení zajišťují plastové fixační klipy. Montáž je ve srovnání s tradičními obklady stěn maximálně jednoduchá a přátelská, takže nerovnosti stěn, rohy ani niky nejsou překážkou. Neocenitelnou předností je možnost bezproblémového zpětného rozebrání kvůli doladění systému nebo výměny dílců. Celková tloušťka obkladového systému včetně obkladové desky je 40,2 milimetrů.

Foto: obklad stěny EFEKTA, dveře IDEALINE v posuvu PREMIUM

Nepřeberná škála obkladových materiálů - přírodní dýha, laminát, lakované sklo, kovolaminát, akrylátová fólie, zrcadlo nebo magnetická tabule - předurčuje široké využití EFEKTY. Obkladový systém stěn lze doplnit o skryté zárubně EFEKTA a docílit tak splynutí dveří MASTER do jedné roviny s obkladem. Navíc je k dispozici široká škála multifunkčních doplňků jako jsou police, šatní tyče nebo závěsné skříňky. Je jen na zákazníkovi, zda ho systém osloví jako pohledový designový obklad v interiéru nebo jako řešení domácí šatny, dětského pokoje nebo ho využije do školy, školky, vzorkovny nebo jiného komerčního prostoru.

Foto: obklad stěny EFEKTA, multifunkční doplňky

Klíčová slova:

obkladový systém EFEKTA

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři