Události / architektonické soutěže

Anketa DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2014

Soutěžní anketu „Dřevěná stavba roku“ (DSR) vyhlašuje Nadace dřevo pro život a jejím účelem je prezentovat návrhy a realizace staveb, které ať už z konstrukčních, funkčních nebo estetických důvodů využívají jedinečný a krásný materiál – DŘEVO.

EARCH.CZ , 22. 1. 2015

Každé přihlášené dílo získá svoji samostatnou stránku v tištěném katalogu, vlastní stránku na webové adrese www.DrevenaStavbaRoku.eu a prostor na rollupech Putovní galerie DSR 2014. Rozsah prezentace všech přihlášených děl najdete na stránkách www.drevenastavbaroku.eu/o-ankete/rozsah-prezentace-del

PŘIHLÁŠENÍ DĚL A TERMÍNY

Pro přihlášení (až tři díla od jednoho autora) vyplňte přihlášku, kterou naleznete na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu v menu KE STAŽENÍ a odešlete na adresu registrace@drevoprozivot.cz. Obratem obdržíte zpět informaci o požadovaných podkladech (vizualizace, fotografie, výkresy), kterými budeme Vaše dílo prezentovat.

Uzávěrka přihlašování děl je 10. února 2015.

KATEGORIE PRO PREZENTACI

Téma: DŘEVĚNÁ HŘIŠTĚ 2014

Kategorie č. 1 - Realizace dřevěných hřišť

Dřevěné hřiště určené pro libovolnou věkovou kategorii, sloužící uživatelům k aktivní zábavě, sportovním aktivitám nebo hrám či vzdělávání (např. dětská hřiště, senior parky, fit parky, vodní hřiště apod.)

Téma: DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE 2014

Kategorie č. 2 - Návrhy dřevěných konstrukcí 2014

Kategorie č. 3 - Realizované dřevěné konstrukce 2014

Dřevěné stavební části občanských, obytných, dopravních, inženýrských, zemědělských, průmyslových nebo sakrálních staveb (např. mosty, lávky, věže, rozhledny, přístřešky, střešní konstrukce apod.)

Téma: MODERNÍ STAVBY 2014

Kategorie č. 4 - Návrhy moderních staveb 2014

Kategorie č. 5 - Realizované moderní stavby 2014

Obytné a občanské stavby, jejichž podstatnou nebo zajímavou součástí je v libovolné formě dřevo nebo materiály na bázi dřeva (např. rodinné domy, dvojdomky, řadové nebo bytové domy, školky, školy, nemocnice, kancelářské budovy apod.)

Téma: ROUBENÉ DOMY 2014

Kategorie č. 6 - Realizované roubené domy 2014

Obytné nebo občanské stavby, které jsou z podstatné části tvořeny z dřevěných masivních roubených trámů anebo přímo z kulatiny.

Téma: INTERIÉRY 2014

Kategorie č. 7 - Realizované interiéry 2014

Vnitřní prostory obytných a občanských staveb obsahující dřevěné stavební prvky, vybavení nebo doplňky ze dřeva, které jsou dominantou interiéru (např. interiéry s dřevěnou podlahou, dřevěným obložením, schodištěm, dřevěným nábytkem a dalšími prvky ze dřeva apod.) Mohou být přihlášeny interiéry, jež jsou součástí staveb zhotovených z libovolných stavebních materiálů (tzn. nejen uvnitř dřevostaveb).

Další informace najdete na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu nebo na facebook profilu www.facebook.com/drevenastavbaroku

Klíčová slova:

dřevěná stavba roku dřevo

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři