Události /

Bezplatné vzdělávání stavbyvedoucích a techniků

Máte zájem o novinky z oblasti moderních stavebních technologií? Chcete rozumět problematice betonů a jiných speciálních materiálů? Se zvyšujícími se nároky na stavby se zvyšují i nároky na stavební materiály a pracovníky, proto neváhejte a využijte nabídku bezplatných školení.

CEMEX , 17. 3. 2011

Společnost CEMEX, přední světový výrobce betonu, kameniva a cementu, nově zajišťuje odborná školení z oblasti technologie betonu středním a větším stavebním firmám. Školení probíhají podle specializace, odborného zaměření a konkrétních požadavků jednotlivých firem. CEMEX si klade za cíl, aby byla tzv. “šitá na míru“. Vaši zaměstnanci mají tak možnost získat znalosti o charakteristice a chování betonu, řešení případných vad v konstrukcích a nové poznatky z vývoje a jejich aplikace ve stavebnictví.

Kromě školení bude letos také pokračovat série jednodenních odborných dnů pro veřejnost, které se konají na betonárnách CEMEXu po celé republice. Odborné dny začínají 24. března v Ostravě a nově jsou akreditovány 1 bodem v rámci vzdělávacích programů pro ČKAIT. Kromě informací o moderních stavebních materiálech, technologiích a poznatcích z praxe mohou účastníci shlédnout praktické ukázky aplikací speciálních materiálů a prohlédnout si výrobu na betonárně.

div class="openx-incontent">

//-->

//-->

Aktuální nabídku školení a program naleznete na www.specialni-produkty.cz nebo kontaktujte naše zástupce: Michal Koutný, e-mail: michal.koutny@cemex.com, tel.: 602 747 724, Daniel Šmíd, e-mail: daniel.smid@cemex.com, tel.: 602 222 163.

CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů. Poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích. V České republice CEMEX provozuje přes 50 betonáren, 7 štěrkoven, 2 kamenolomy a cementovou mlýnici. Více na www.cemex.cz.

Téma "Beton v architektuře" vzniká za podpory Speciálních produktů.

  • autor: CEMEX *
  • publikováno: * 17. 3. 2011

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři