Události /

Novinky v problematice betonu a představení moderních stavebních materiálů

Víte, jak snadno a spolehlivě udělat dokonale rovnou základovou desku pro dům během několika hodin? Jak ušetřit čas, náklady a starosti při realizaci podlah? Jak snadno vytvořit odolné dekorativní betonové chodníky, komunikace a plochy?

CEMEX , 17. 5. 2011

V dnešní uspěchané době si jen málo lidí najde dostatek času k získávání přehledu o stále nových technologiích. CEMEX nabízí srozumitelnou a rychlou formu představení moderních materiálů a nových technologií prostřednictvím Odborných dnů pro veřejnost.

Odborné dny probíhají v betonárnách CEMEXu po celé republice. V příjemném prostředí se během cca čtyř hodin dozvíte zajímavé informace o častých problémech stavebních konstrukcí a způsobech řešení. Zhlédnete praktické ukázky realizací pomocí speciálních materiálů a vše můžete přímo konzultovat s odborníky společnosti CEMEX. Hlavními tématy jsou realizace podlah a podlahových potěrů, příprava podkladu pro podlahy, možnosti betonáže pomocí samozhutnitelného nebo tradičního betonu, dekorativní betony, opravy poruch v podlahových konstrukcích nebo sanace betonových konstrukcí.

Součástí odborných dnů je možnost prohlídky provozu, mechanizace a výroby v betonárnách společnosti CEMEX. Účast na odborných dnech je zdarma.

Odborné dny jsou akreditovány 1 bodem v rámci vzdělávacích programů pro ČKAIT. Termíny Odborných dnů:

• 24. května 2011 - Uherský Brod • 26. května 2011 - Praha Stodůlky • 9. června 2011 - Olomouc • 16. června 2011 - Liberec

Více informací naleznete na www.specialni-produkty.cz nebo kontaktujte Daniela Šmída, e-mail: daniel.smid@cemex.com, tel.: 602 222 163.

CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů. Poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích. V České republice CEMEX provozuje přes 50 betonáren, 7 štěrkoven, 2 kamenolomy a cementovou mlýnici. Více na www.cemex.cz.

  • autor: CEMEX *
  • publikováno: * 17. 5. 2011

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři