Události /

OTTA: Administrativní budovy jako součást veřejného prostoru

22. září 2016 od 16 h se v Enterprise Office Center uskuteční další setkání z cyklu OTTA (Otevřený think tank architektů), tentokrát na téma Administrativní budovy jako součást veřejného prostoru. Debatu pořádá Česká komora architektů ve spolupráci s Erste Group Immorent.

EARCH.CZ , 5. 9. 2016

Kdy: 22. 9. 2016 od 16 hKde: Enterprise Office Center, Pikrtova 1a, Praha 4

Více info na webu.

Na akci vystoupí:

Peter Gero, urbanista slovenského původu působící v Hamburku Petr Hlaváček, ředitel Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy Tomáš Velemínský, jednatel Erste Group Immorent Vladimír Krátký, architekt budovy Enterprise Petr Lešek, architekt, garant platformy OTTA

Cílem setkání je posoudit aktuální situaci v městském plánování, zhodnotit kvalitu administrativních budov a jejich přínos pro město a jeho obyvatele. Součástí akce bude prohlídka budovy Enterprise a také interiérů společnosti AVAST.

Na diskusi srdečně zveme všechny, kteří se tématu v rámci své profese věnují – architekty, pedagogy, městské i krajinářské architekty, politiky, zástupce neziskových organizací či veřejné správy a samosprávy.

Vzhledem k omezené kapacitě míst na diskusi i na prohlídku kanceláří AVAST je nutná předchozí registrace na e-mailu iveta.konigsmarkova@cka.cc

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 5. 9. 2016
  • zdroj: * Tisková zpráva

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři