Grafika On-line

Úterý, 3. Prosinec 2002 - 6:00
| Napsal:

Zajímavé a pro mnohé z nás bezesporu i poučné informace z oblasti grafiky, designu a předtiskové přípravy přináší pravidelně internetový magazín Grafika On-line. V praxi architekta zaujímají grafické programy důležité místo nejen při prezentaci vlastních návrhů. >>>

Omlouváme se. Tento článek neobsahuje fotoalbum.
Fotoalbum: 

grafika On-Line postihuje problematiku okolo grafiky komplexně. Jak je patrno z nabídky rubrik, najdeme zde informace o 3d grafice, grafickém designu, digitální fotografii či videu. Čtenář má možnost proniknout a průběžně sledovat novinky z oblasti grafických programů, problematiky formátu PDF, Sazby, Hardware či vektorové grafiky a webdesignu.Velká pozornost je věnována nejrozšířenějším produktům v oblasti grafiky a DTP, jimiž jsou programy firem Adobe, Corel či Macromedia. V těchto speciálních přílohách nenajde čtenář jen informace o novinkách, ale také návody, jak v konkrétních programech zvládat některé více či méně náročné postupy tvorby.

Grafika on-line tak nabízí i nám architektům lépe se orientovat v široké nabídce grafických a prezentačních nástrojů a vytěžit více z programů, které při své práci využíváme.

Související články:
Prezentace v praxi

Klíčová slova: