Přednáška dA: Digitální tisk | příprava, tisk, kompletace

Středa, 24. Říjen 2007 - 2:34
| Napsal:
Druhá ze série podzimních přednášek Digitální architekt [07] má na programu zdánlivě nedigitální téma, téma tisku a přípravy tiskových podkladů. Ačkoliv výsledkem tisku bývá zcela nedigitální záležitost, příprava tiskových podkladů i jejich zpracování je dnes zcela záležitostí digitálních technologií. Přednáška o digitálním tisku ukáže jak historii vývoje reprografických služeb, tak ve druhé části budou mít posluchači možnost seznámit se s nejnovější verzí služby PlanNET, která revolučně zjednodušuje komunikaci mezi projektantem a reprografickým centrem.
Projektová dokumentace je nedílnou součástí všech stavebních projektů a pracují s ní všichni účastníci stavebního procesu. Stejně jako se vyvíjely materiály a postupy ve stavebnictví, tak se zvyšovaly nároky na její zpracování. V poslední době nastupuje nový trend, a tím je podpora služeb. Současné stavby jsou náročné z hlediska organizace a časové lhůty pro realizaci všech fází stavebního procesu se zkracují. Je důležité zvolit pro zpracování projektové dokumentace odpovídající technologii a poskytovatele reprografických služeb. Projekční či developerské kanceláře mají dvě možnosti, provozovat vlastní zařízení nebo využívat externího dodavatele reprografických služeb.


úterý 30. října 2007, 18:30 hod

Digitální tisk
příprava, tisk, kompletace


Fakulta architektury ČVUT v Praze
Thákurova 7, Praha 6 - Dejvice
Přednášková místnost C 223
Chcete tisknout "aťák" zadarmo?Stalo se již zvykem, že v zimním semestru nabízí Digitální architekt nějaké ty výhody pro své posluchače. Tentokrát je tu opět akce s podtitulem "Tiskněte aťák zadarmo!". Ve zkratce to znamená, že kdo z posluchačů vysokých škol zaměřených na architekturu bude navštěvovat pravidelně přednášky dA v zimním semestru získá možnost vytisknout si svůj semestrální projekt zdarma. A to není jistě k zahození!
Stále máte možnost se registrovat!I když se Vám podařilo zmeškat první přednášku, tak nemusíte zoufat. Každá návštěvy dA přednášky pro Vás představuje možnost vytisknout si u Copy General jeden výkres formátu A0 nebo 2x vykres A1 (nebo 4x formát A2). Ve výsledku to znamená, že za každou návštěvu přednášky získáváte kredit na tisk. Pokud tedy například jednu z dA přednášek propásnete nemusíte zoufat, neboť stále máte možnost vytisknout si u Copy General 4 formáty A0 nebo odpovídající množství menších výkresových formátů.Aktuální informace:
www.digiarch.cz; info [at] digiarch.cz">info [at] digiarch.cz

Pořádají:
e-architekt.cz, Fakulta architektury ČVUT v Praze

Ve spolupráci:
Česká komora architektů, Nadace české architektury,
Studentská grantová soutěž

Hlavní partneři:
ArchiCAD 10, Autodesk, Copy General, Philips, HUECK HARTMANN

Partneři: Somfy, F2 architekti
Projekt podpořili: NC Computers, PROSTOR
Mediální partneři: Computer Design, Era 21, KONSTRUKCE, Radio1
Internetoví partneři: AVC, STUDENT

Klíčová slova: