Přihlášky na SmartGeometry 2008 Workshops

Pátek, 21. Prosinec 2007 - 3:11
| Napsal:
Společnost SmartGeometry Group otevřela přihlášování na nadcházející SmartGeometry 2008 Workshop, jež se koná 29.února – 3.března v Mnichově v ArabellaSheraton. Termín pro registraci účastníků byl prodloužen do 7. ledna 2008.

K přihlášení musíte splňovat následující požadavky: musíte být ze stavební praxe nebo být pokročilý student architektury nebo inženýrství (pro studenty je připravené stipendium). Pro detailní informace navštivte SmartGeometry2008.

Workshop Vám poskytne jedinečnou příležitost objevit nové možnosti navrhování s lektory z významných evropských architektonických kanceláří, které používají vyspělé počítačové a parametrické nástroje k navrhování a technologii a metodologii v reálných projektech. Mezi nimi jsou například Arup, Buro Happold, Foster+Partners, KPF a NBBJ, např. návštěvníkům přednášek Digitální architekt známý Andrew Kudless, Axel Kilian nebo Achim Menges. Celý seznam najdete na SmartGeometry2008.

Účastníci workshopu budou pracovat se softwarem GenerativeComponents, komerčním produktem pro navrhování od firmy Bentley. Účastníci, kteří neovládají GenerativeComponents, mají možnost zúčastnit se dvoudenního výukového kurzu, který proběhne 27. - 28. února na stejném místě.

Jelikož se workshop koná těsně před SmartGeometry 2008 Alumni Summit a konferencí SmartGeometry Conference and Reception, které se konají 4. a 5. března 2008, můžete se rovněž zúčastnit těchto velmi očekávaných akcí. Obě jsou otevřené účastníkům workshopu a konferencí. Jako přednášející se představí odborníci z předních architektonických kanceláří jako je Patrick Schumacher ze Zaha Hadid Architects a Brett Steele, ředitel Architectural Association, kteří Vás seznámí s vývojem vyspělých technologií a využitím generativního navrhování budov.

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena z původně 25. prosince 2007 do 8. ledna 2008. Registrace na samotnou konferenci bude brzy otevřena.


Pro aktuální informace sledujte SmartGeometry2008.Související články:

Zimní Konference SmartGeometry v Londýně
Workshop SmartGeometry 2006
BE conference | vyzkoušejte parametrický design v Praze
Andrew Kudless (USA) – Buněčné struktury
Digitální architekt [05] | pokračování na podzim
Achim Menges | Material Systems and Morphogenetic Design

Klíčová slova: