ERA21 nyní ještě výhodněji

Středa, 9. Říjen 2002 - 10:25
| Napsal:

Nejnovější číslo časopisu ERA21 si můžete koupit za 85 Kč ve většině novinových stánků. Pokud však uvažujete o zvýhodněném předplatném, máme pro Vás několik důležitých informací, pro které se předplatné stavá ještě výhodnějším. V současnosti je v platnosti několik nabídek předplatného. Prvním z nich je SPECIÁLNÍ PŘEDPLATNÉ, kdy za cenu ročního předplatného 525 Kč (6 čísel) získáte ZDARMA jednu ze dvou uvedených publikací vydavatelství ERA: Dřevěná schodiště, Kovová schodiště: Ursula Baus, Klaus Siegele (komplet v hodnotě 760 Kč) nebo Okna dřevěná a kovová, Dveře ze dřeva a kovu: Adolf G. Schneck (komplet v hodnotě 850 Kč)...

BĚŽNÉ PŘEDPLATNÉ - druhá nabídka obsahuje kromě ročního předplatného 425 Kč (6 čísel) ZDARMA jednu ze dvou publikací edice Stavíme vydavatelství ERA.
- Malé čistírny odpadních vod, autor Jan Sojka
- Dům bez radonu, autor Martin Jiránek

STUDENTSKÉ PŘEDPLATNÉ nabízí ke 25% slevě na roční předplatné, tj. 6 čísel za 319 Kč jednu ze dvou prémií.
- Malé čistírny odpadních vod, autor Jan Sojka nebo
- Dům bez radonu, autor Martin Jiránek . To vše po předložení potvrzení o studiu.

Dalším bonus, který jako předplatitel získáte, jsou slevy pro předplatitele časopisu ERA 21 u vydavatelství ERA. A to ve dvou variantách:
20 % sleva na publikace vydavatelství ERA. Publikace můžete vybírat dle přiloženého katalogu nebo kdykoliv v průběhu roku na webu vydavatelství www.erag.cz.
10 % sleva na reprodukce z naší virtuální galerie www.postery.cz. Při objednávce publikací nebo reprodukcí uveďte prosím, že jste předplatitelem časopisu ERA 21.

Klíčová slova: