Volby na děkana FA ČVUT v plném proudu

Pátek, 8. Listopad 2002 - 12:42
| Napsal:

O blížících se volbách na děkana Fakulty architektury v Praze jsme Vás informovali již dříve. Nyní bychom Vám chtěli jen připomenout, že termín uzávěrky odevzdání kandidátek vypršel ke dni 29.říjnu. Jak vše dopadlo, kolik je kandidátů a jaké jsou jejich plány a vize? To vše se můžete dozvědět v následujích odstavcích. Máte také možnost se s kandidáty setkat osobně a to v pondělí 11. 11. 2002 v 17:30 hod. v místnosti D1 v budově laboratoří fakulty stavební, kde proběhne osobní představení kandidátů na nového děkana FA ČVUT.

Dle programu je na pořadu nejprve představení jednotlivých kandidátů, poté bude následovat výklad tezí budoucnosti Fakulty architektury v patnáctminutových proslovech jednotlivých kandidátů. Poté proběhne 15-ti minutová veřejná diskuse s každým z kandidátů.
Jména kandidátů nejsou již žádným tajemstvím:

- Ing. arch. Jan Bočan
- Ing.arch. Miloš Parma
- arch. Martin Roubík
- Prof.Ing.arch.Vladimír Šlapeta, DrSc

Důležitost tohoto setkání snad nejlépe vystihuje slogan předvolebního plakátu jež zve všechny studenty k účasti na tomto shromáždění:
"studenti, je to natolik závažná věc, že by nám to rozhodně nemělo být lhostejné! Toto představení je veřejné a výsledek se dotkne hlavně nás!Cítite-li potřebu vyjádřit se k volbě děkana, můžete tak učinit vložením diskusního příspěvku níže.