Seminář: Metody moderního projektování

Pondělí, 22. Září 2008 - 2:00
| Napsal:
Od pondělí 29. září do čtvrtka 2. října mají zájemci z řad architektů a projektantů možnost seznámit se s novými metodami projektování. V rámci odpoledních seminářů od 14 do 16 hodin budou pozornost posluchačů poutat možnosti projektování na principu Informačního modelu budovy (BIM). Akce se uskuteční v rámci 2. ročníku Architecture Week 2008 v centrále Architecture Week v domě Nadace ABF na Václavském náměstí 31. Všichni účastníci semináře získají kromě odborných informací navíc VIP vstupenku na společenský večer a přednášku polského architekta Roberta Koniecznyho, konanou v pátek 3. října 2008 od 18,30 hodin ve Veletržním paláci.

BIM princip, který je ve své podstatě založen na centralizovaném shromažďování informací o navrhované budově v jednotné databázi bude představen na technologii Virtuální budovy, která je základní filozofií ArchiCADu od jeho vzniku. Zájemci se v rámci seminářů přesvědčí nejen o tom, že tato převratná technologie není pouze reklamním trikem prodejců různých CAD nástrojů, ale hlavně že již funguje v projekční praxi, minimálně v případě ArchiCADu.


Užívejte si radost z projektování s ArchiCADem 12
Komunikace mezi profesními CAD aplikacemi, jež odpovídají lokálním potřebám a normám, sdílení virtuální budovy a podpora formátu IFC - tak by se dala jednoduše charakterizovat zcela nová, poslední verze ArchiCADu. Vlastnosti dvanáctky vystihuje budova Centrály ING v Budapešti od architekta Györgyho Fazakase, která se stala jejím symbolem. Elegantní stavba poutá pozornost svým pláštěm – zavěšenou fasádou, která objekt otevírá okolí.Seminář Metody moderního projektování vás seznámí nejen s novinkami poslední verze ArchiCADu 12, ale představí hlavně principy a výhody projektování pomocí technologie Informačního modelu budovy v ArchiCADu známého jako Virtuální budova.

Přijďte! A získejte VIP vstupenku na přednášku Roberta Koniecznyho!

Všichni účastníci semináře obdrží VIP vstupenku na společenský večer a přednášku polského architekta Roberta Koniecznyho, konanou v pátek 3.října 2008 od 18,30 hodin ve Veletržním paláci . Podrobnosti zde: http://www.architectureweek.cz/cz/prednaska-logika-prostoru/Další informace

Organizátor: Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o.

Registrační poplatek: vstup zdarma

Registrace: cegra [at] cegra.cz (cegra [at] cegra.cz)

Info o akci pro zájemce: Ing. Tomáš Lejsek, cegra [at] cegra.cz, tel.: +420 257 310 090

Bonus pro účastníky: pozvánka na společenský večer a přednášku polského architekta Roberta Koniecznyho.

 

Více zde: www.e-architekt.cz/konieczny

Klíčová slova: