Výhodné licence ArchiCADu

Pátek, 8. Červen 2007 - 8:38
| Napsal:
Z pohledu obchodně právních vztahů je software specifický. Zaplacením získáváte právo k jeho užívání za podmínek definovaných výrobcem. Zásadní novinkou při koupi software nemusí být jen nový program, ale i nové licenční podmínky. Tento fakt ocení zejména ti, kteří stojí na startovní čáře.

Titulní foto: „Elisabeth Tower“. Vítězný projekt prvního kola soutěže architectsJURY.com autorů Andree Horvatha a Iosifa Kiss-Andrei. ArchitectJury.com propojuje studentskou komunitu se začínajícími architekty

Pro absolventy Podnikání vyžaduje nemalé investice a v případě projekční praxe hraje software zásadní roli. Graphisoft nabízí začínajícím architektům a projektantům Program pro mladé architekty, kteří mohou získat projekční software za výrazně lepších podmínek. Aktuální verzi Archi- CADu při uzavření smlouvy SupportPack za 69 400 Kč (standardní cena 111 000 Kč), Artlantis Studio za 18 130 Kč (standardní cena 25 900 Kč) a MaxonForm za 11 130 Kč (standardní cena 15 900 Kč). Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Program je určen pro studenty, kteří získali studentskou verzi ArchiCADu jeden semestr po registraci (max. tři roky po úspěšném zakončení studia) na stránkách Graphisoftu. Neregistrovaní absolventi jej mohou využít v období jednoho roku po úspěšném zakončení studia a začínající projektanti, kteří absolvovali v období před zavedením Programu, do 31. srpna letošního roku.

Úvodní dialogové okno AC STE 2007

Za dobrou cenu pro všechny Archicad STAR(T)EDITION byl uveden do prodeje na podzim 2005 s cílem spojit všechny přednosti technologie virtuální budovy s vysokým poměrem cena/výkon. Právě uváděná novinka ArchiCAD STE 2007 přináší řadu novinek a dalších vylepšení. Příkladem jsou obousměrný překladač DWG/DXF až do verze 2004, nový plnohodnotný textový editor uvnitř Archi- CADu, uživatelsky nastavitelné pracovní prostředí a bohaté editační paletky všech nástrojů. Vylepšení se dočkaly i oblíbené funkce verze 2006, Navigátor a výkonný PlotMaker. Ovládnutí programu usnadňuje elektronická nápověda česká referenční příručka (PDF). Cena programu, který vychází z ArchiCADu 9, je 50 200 Kč bez DPH).

Klíčová slova: