Novinky a názory / názory a komentáře

Videoprofil: Edit!

Dnešní díl seriálu videoprofilů představuje tři architekty, kteří si říkají Edit! To na vás nekřičíme my, vykřičník má v názvu jejich ateliér.

Najdiarchitekta.cz , 17. 12. 2014

„Práce je pro nás především radost, která se rozvíjí s každým novým projektem a s každou pozitivní odezvou.“

Věnujeme se projektům různých měřítek od architektury a urbanismu až po interiéry a dočasné instalace. Pro klienta jsme aktivním partnerem a pomáháme mu již při formulaci zadání. Projekty umíme zpracovat od prvotního konceptu přes nezbytná úřední povolení až k úspěšné realizaci. Ve formě generálního projektanta spolupracujeme se stálým okruhem specializovaných projektantů. Nabízíme také odborné posouzení stavebních a investičních záměrů a zpracování přípravy výběrového řízení.

Základ studia tvoří tři partneři – Ivan, Vítek a Juraj. Každý z nás je odjinud, s jinými schopnostmi a zkušenostmi, které u společného stolu dokážeme propojit do jedinečného výsledku. Se stejnou chutí řešíme soukromé projekty i soutěže a urbanistické koncepty, nebojíme se ani netradičních zadání, mezioborové spolupráce a experimentů.

Ing. arch. Ivan Boroš 2010 – Edit! praxe: Karlín Group, NeoVisual, Jiran Kohout Architekti vzdělání: FA ČVUT Praha, Technische Universität Mnichov

Ing. arch. Juraj Calaj 2010 – Edit! praxe: KAVA, Chalupa architekti, JDS architects Kodaň vzdělání: FA ČVUT Praha, Kansas State University

Ing. arch. Vítězslav Danda 2010 – Edit! praxe: A69, Archikubik Barcelona vzdělání: FA ČVUT Praha, UPC-ETSAV Barcelona

Klíčová slova:

Edit!

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři