Technologie / IT

Úvod do seriálu Reprografie pro architekty

Za pět minut dvanáct jste dorýsovali poslední čáry, přidali popisky, a rychle posíláte výkres na velkoformátovou tiskárnu nebo do tiskového centra. Spěcháte a po čtvrthodině tisku a nervózního přešlapování s hrůzou zjišťujete, že výkres nesplňuje vaše představy. Špatné barvy, fonty, stejné tloušťky čar, chybějící objekty... Už nestíháte, a proto posíláte soubor dodavateli stavby emailem. Jak ale rychle pozná nové změny, které jste provedli? …

Michal Čermák , 27. 6. 2011

Patříte-li do skupiny architektů, inženýrů nebo projektantů, jistě byste mohli vyprávět o podobných nepříjemných zkušenostech s velkoformátovým tiskem a sdílením projektové dokumentace. Zajímá vás, jak se podobným stresovým situacím můžete vyhnout? Jak snížit náklady na tisk projektové dokumentace a jak urychlit a zjednodušit celý proces? Co můžete získat tím, že se rozhodnete změnit zažité procesy?

EARCH.CZ pro vás za odborné podpory reprografické společnosti Copy General připravil nový seriál Reprografie pro architekty. Seriál odpoví na otázky, jak nejefektivněji připravit data k tisku a jak se vyhnout nejčastějším chybám, které se při přípravě dat k tisku stávají. Představíme vám softwarové řešení, pomocí kterého budete schopni odeslat soubory do tiskového centra pohodlně přes internet. Dozvíte se, jak zefektivnit správu a sdílení projektové dokumentace nebo jaké jsou výhody i nevýhody outsourcingu reprografických služeb.

Každé druhé úterý bude pro vás na stránkách EARCH.CZ vycházet jeden článek seriálu Reprografie pro architekty - zítra v úterý 28. 6. se těšte na první téma Nejvhodnější datové formáty pro předávání dat k tisku. Na konci seriálu vám položíme soutěžní otázky a ti z vás, kteří odpoví správně, budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny posyktnuté společností Copy General. V úterý načtenou!

Klíčová slova:

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři