Události /

Otevřený dopis absolventům FA a FAPS ČVUT

Vystudovali jste Fakultu architektury ČVUT? Sledovali jste výstavbu a otevření nové budovy FA? Přestože už nestudujete, chtěli byste novou stavbu navštívit a blíže poznat? Nezapomínejte na svá vysokoškolská léta a využijte možnosti udržení vztahu s fakultou tak, jak je to běžné na zahraničních školách.

Petr Hlaváček , 11. 3. 2011

Vážení absolventi,

stavba naší nové budovy v dejvickém kampusu ČVUT byla úspěšné ukončena! Nechceme, abyste se o těchto událostech dozvídali jen z povrchních zpráv v hlavních médiích. Dovolujeme si vám touto cestou oznámit, že Fakulta architektury chystá na 24. března 2011 od 18.30 hodin slavnost k zahájení výuky v nové budově fakulty. Škola by ráda pozvala všechny absolventy našeho oboru na ČVUT.

Na mnohé z vás však nemá kontakt. Z tohoto důvodu zde nalézáte formulář, který je určen absolventům, jež by měli zájem se uvedené slavnosti zúčastnit, eventuálně projeví zájem o další informace o dění na fakultě či o budoucí spolupráci s FA ČVUT v Praze. Formulář, prosíme, vyplňte nejlépe do 5. března 2011.

Rádi bychom zahájili tradici užší spolupráce Fakulty se svými absolventy, tak jak je tomu na mnohých zahraničních školách. Těšíme se na viděnou i vaše případné náměty.

Ing. arch. Petr Hlaváček, proděkan pro rozvoj FA ČVUT V Praze dne 23. 2. 2011

Registrace absolventů FA a FAPS ČVUT zde.

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři