Události /

Vystavujte s Projektilem

Jelikož se zajímáme o to, jak naše stavby žijí, rádi bychom vyzvali širokou veřejnost, která zachytila na fotografii nějaký okamžik v jedné z našich realizací, aby se s námi o něj podělila.

Projektil architekti , 2. 9. 2011

Koncem roku 2011 chystá Projektil Architekti výstavu v Domě umění v Českých Budějovicích (30. 11. 2011 – 1. 1. 2012). Jedna část výstavy má představit námi projektované domy.

Jedná se o Národní technickou knihovnu, Studijní a vědeckou knihovnu v Hradci Králové, Centrum ekologických aktivit Sluňákov v Horce nad Moravou, Expozici Astronomie v Národním technickém muzeu a Klášterní zahrady a muzeum v Chrudimi.

Cílem není posbírat profesionální fotografie, spíše fotografie (i v nízkém rozlišení), které ukazují každodenní život v našich realizacích a fungování od jejich vzniku. Všechny sesbírané fotografie budou graficky zpracovány a stanou se součástí výstavy, případně použity do nějakých tiskovin.

Neváhejte a posílejte vaše fotografie na e-mail asistent@projektil.cz do 15. října 2011. Poté již bude obtížnější vaše snímky do výstavy začlenit. K fotografiím uveďte datum, případně nějaký název, situaci či téma a vaše jméno.

Za ochotu a zájem velmi děkujeme

Projektil Architekti

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři