Netradiční designové prvky, které oživí váš interiér

Pondělí, 9. Březen 2020 - 15:00
| Napsal: | Zdroj: Reklamní sdělení

Přemýšlíte, čím vyšperkovat okoukaný obývací pokoj nebo ložnici? Vsaďte na designová křesla, geometrické vzory nebo třeba na originální tapety. Inspirujte se našimi tipy a probuďte domov z fádní šedi.

Netradiční designové prvky, které oživí váš interiér - zdroj © heureka.cz
Fotoalbum: 

Heureka - hodnocení produktů

Vsaďte na designového solitéra

Pohodlná křesla dokáží nejen dobít energii po náročném dni, ale také oživit místnost. Nabízí se možnost sladit je s pohovkovou. Také je ale můžete v interiéru mít jako designového solitéra. Retro křesla se hodí do ryze moderních interiérů, naopak ta v glamour stylu dodají místnosti elegantní nádech. Pokud je pro vás pohodlí na prvním místě, vylaďte si čtecí koutek ušákem v ikonickém designu. Ne vždy jsou ale krásná křesla také pohodlná. V jakém se sedí nejlépe, můžete snadno zjistit díky recenzím na Heurece.

Heureka - hodnocení produktů

Posviťte si stylově

Nepostradatelným prvkem každého interiéru jsou svítidla. Domov vám nemusí zdobit pouze v podobě lamp a lustrů. Pokud patříte mezi milovníky neonu a typografie, ozvláštněte si interiér neonovými nápisy. Hodí se nejen do ložnice nebo obývacího pokoje, ale skvěle vypadá třeba i nad jídelním stolem.

Dejte stěnám nový kabát

Tapety už dávno nejsou přežitkem z retro interiérů, ale naopak způsobem, jak místnosti dodat osobitost a špetku originality. V nabídce dnes najdete nejrůznější motivy – těmi nenápadnými počínaje a pestrobarevnými kombinacemi konče. Ideální jsou vinylové tapety, které si sednou s každým podkladem (sádrokarton, zdivo i umakart) a mají skvělou krycí schopnost. Pokud tapetování není vaše silná stránka, sáhněte po samolepících tapetách. Ty jsou levné a snadno se s nimi pracuje.

Geometrie interiéru sluší

Design, který vám bude ležet u nohou, si užijete v podobě koberců. Vsaďte na geometrické vzory a kvalitní přírodní materiály, které jsou odolnější a snáz se čistí. Kusový koberec místnost zútulní, zlepší akustiku, a dokonce pomáhá udržet v prostoru teplo. Můžete ho umístit prakticky kamkoli, kde se vám líbí. Kulaté koberce prostor opticky harmonizují a skvěle pasují pod kulatý jídelní nebo konferenční stolek. Naopak běhouny sluší úzkým prostorám, jako je předsíň nebo šatna. Důležité je dosáhnout jisté optické symetrie.