Během čtyřdenního workshopu se studenti zapojí do řešení otázky brownfieldu v jihomoravských Letovicích

Datum konání: 23.07.2019 (Celý den) - 26.07.2019 (Celý den)

Sobota, 1. Červen 2019 - 11:00
| Napsal: | Zdroj: Tisková zpráva

Consequence forma Vás zve na letní workshop v Letovicích, kde budeme řešit ideový návrh stávající plochy brownfield v blízkosti centra města.

CNQ VISITING SCHOOL - LETOVICE 23-26/07/2019, pozvánka na workshop. Zdroj: Consequence forma architects
Fotoalbum: 

Letovice patří svou urbanistickou kompozicí, bohatou historií, morfologií a společně s protékající řekou centrem k výjimečným městům. Současné ambice města se aktivně podílet na budoucí vizi brownfieldu sousedícího s centrem a řekou jsou velkou příležitostí pro rozvinutí tohoto potenciálu v plné šíří. Prověřit různé scénáře řešení, studentům dává možnost aktivně se zapojit do procesu na jeho začátku po boku přizvaných profesionálů. Čtyřdenní workshop pod vedením Consequence forma architects a přizvaných hostů muže hrát klíčovou roli v jeho budoucím ztvárnění. Akce pod hlavičkou CNQ visiting school vždy probíhá podobným scénářem, kdy hlavní záměr je upřen na zdokonalení nejen navrhování, ale také prezentačních, komunikačních a dalších potřebných dovedností na konkretním zadání, které vychází z potřeb města. 

Vybraným studentům je hrazeno ubytování, je pro ně částečně zajištěna strava a v jednání je I ohniště či gril pro pokračování do večerních hodin. 

Studenti budou mít možnost prezentovat své myšlenky před zastupiteli a veřejností, dostanou lístky na Letovický festival 3+1, který probíhá po skončení workshopu. 
Tento workshop navazuje na happening “Táhni s kachnou
 
Své přihlášky zasílejte ve formě mailu na adresu student [at] consequence.cz. Uzávěrka přihlášek je 18. července 2019!! Kapacita je omezena! Na tuto adresu s žádostí zašlete i následující informace a dokumenty: 
CV - celé jméno, národnost, telefonní číslo, vysoká škola a studijní obor 
PROJEKT - jeden tvůj nejlepší projekt, pošli ústřední obrázek, který odhalí tvé schopnosti ...více nám o projektu řekneš a ukážeš na večerní prezentaci první den.