Sleva 25% na terasová prkna

Pondělí, 16. Červenec 2012 - 2:00
| Napsal:

Využijte výjimečnou letní akci – slevu 25% na plná woodplastic® terasová prkna REAL od francouzského výrobce Silvadec. Získáte tak terasu z plných prken evropské kvality, 20 let záruku a to za cenu srovnatelnou s dutými terasovými prkny! Neváhejte – sleva je časově omezena do 31.8.2012!

Česká společnost Woodplastic je na základě mnohaletých zkušeností s realizací teras přesvědčena o kvalitě plných woodplastic® prken. Vysoká kvalita odpovídá vyšší pořizovací ceně. Speciální letní sleva 25% na prkna REAL nabídne zákazníkům evropskou kvalitu za velmi rozumnou cenu.

 Co je to woodplastic®?

Woodplastic® je typ tzv. kompozitního materiálu, obsahuje 60% dřeva a 40% kvalitního polymeru. Z obou součástí si materiál vzal jen to nejlepší - krásný vzhled a příjemný pocit dřeva a nenáročnou údržbu a trvanlivost plastu. Woodplastic® terasová prkna není nutné natírat, nečistoty stačí většinou omýt jen proudem vody. Materiál neobsahuje žádné toxické látky. Prkna jsou stálobarevná a odolná vůči UV záření.

Jaký je rozdíl mezi plným a dutým terasovým prknem?

• Plná prkna mají vysokou tuhost a nosnost. Není nutné je při pokládání spádovat a nemusí se kotvit k podloží.
• Dutá prkna jsou zpravidla cenově dostupnější. Jsou však náchylnější k poškození, mají nižší nosnost, terasu je nutno spádovat a kotvit k podloží.

 

Vlastnosti plných woodplastic® prken Real

Prkna Real se od klasické produktové řady prken Silva liší nižší hustotou materiálu, mají tedy menší nosnost (Real - 180 Kg, Silva - 450 Kg). Real prkna mají jemnější drážkování a záruku 20 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz (řada Silva garantuje 25 let). Terasová prkna Real jsou dostupná ve třech základních barvách a třech šířkách (210 mm, 180 mm a 120 mm). Poutavý vzhled prknům Real dodává skryté kotvení nerezovými klipy.

Více informací a nezávazné poptávky: www.mojeterasa.cz