Architektura / občanské stavby

Music hotel nhow Berlin - zážitek všech smyslů

Atmosféru moderní metropole, originální design, profesionální zázemí pro business klientelu a komfort špičkových ubytovacích služeb. To vše nabízí hotel nhow Berlin.

EARCH.CZ , 23. 2. 2011

Neotřelý design interiéru je počinem newyorského designéra Karima Rashida, který vytvořil dokonalý soulad s exteriérem architekta Sergeie Tchobana. Vychází z kombinací svěžích barev a oblých tvarů, které povyšují pojem místnost na něco mnohem více než čtyři zdi a strop. Díky tomu se pracovní cesta i výlet do Berlína rázem mění na pobyt v nové dimenzi.

Ideální prostředí pro byznys akce poskytuje 7 různých meetingových místností spolu s jediným berlínským konferenčním sálem s výhledem na Sprévu přes celoskleněnou stěnu. Na plochu 964 m2 se vejde až 600 návštěvníků a ze sálu je také přímý přístup na velkou terasu. Z každé konference, společenské akce nebo produktové prezentace se zde stává exkluzivní event - do sálu je dokonce možné umístit automobily. Nejmodernější konferenční technika zahrnuje 5 projektorů, samozřejmostí jsou projekční plátna, high-endové ozvučení a možnost objednání jakékoliv jiné techniky dle přání. Další specialitou je přímé kabelové spojení s nhow Music Suite v osmém patře. Místnosti mají strop ve výšce 4,6 m a mohou být kompletně zatemněny. V případě potřeb je k dispozici i profesionální nahrávací studio.

Pokoje v nhow jsou v kategoriích Standard room, Superior room, Junior suite a nhow Suite. Díky úžasnému interiéru a špičkovým technologiím poskytuje každý z celkem 304 klimatizovaných pokojů zdroj inspirace, stejně jako klid a soukromí před ruchem okolního velkoměsta. 60% pokojů se pyšní výhledem na řeku Sprévu, ve všech pak najdete velké obrazovky, vysokorychlostní wi-fi, potřebné kabely pro svou pracovní i zábavní techniku, jako laptopy (PC i Mac), iPody atd.

Pro pořádání originálních soukromých párty si stačí vybrat nhow Suite o rozloze 258 m2. Apartmán s výhledem na berlínské panorama nad Sprévou se rozprostírá na dvou podlažích a jako bonus má vlastní terasu o rozloze 110 m2. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň, vlastní meetingová místnost a nepřetržitý roomservice.

Mezi další lahůdky nhow Berlin patří Fitness & Spa, velké terasy, z nichž jedna umožňuje přímý přístup k řece a restaurace fabrics. Zde na návštěvníky čeká mezinárodní menu s akcentem na trendy moderní německé a francouzské kuchyně - vše pečlivě připravováno pod taktovkou šéfkuchaře Patricka Rexhausena, který sbíral kulinářské zkušenosti v hotelech Adlton, Ritz Carlton, Aspria Berlin, Grand Hyatt Berlin a NH Berlin Friedrichstrasse.

Klíčová slova:

hotely Berlín

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři