Architektura / rodinné domy

Vila u lesa

Parcela pro tuto stavbu je umístěna v okrajové části obce. V okolí se nachází pouze několik rodinných domů, jinak je parcela lemována lesem a polem. Díky tomu vytváří tato lokalita ideální podmínky pro relaxaci na zahradě. Dům je na pozemku umístěn při severozápadní hranici co nejblíže vjezdu na pozemek. Díky tomu vznikla velká jihovýchodní prosluněná zahrada s výhledy do okolí.

MASTER DESIGN , 12. 8. 2013

Koncepce domu Vila je celá provedena v elegantní a minimalistické kombinaci bílé a šedé barvy. Fasády jsou tvořeny pouze omítkami. Tato kombinace společně s velkými hliníkovými okny je nadčasová a v průběhu následujících desetiletích bude stále působit moderně a luxusně.

Dům má dvě patra. Přízemí patří denní části a zázemí. Je zde dvojgaráž, technická místnost, šatny a sociální zázemí a velký otevřený prostor sloužící jako denní zóna s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou. Z tohoto prostoru je velkými prosklenými stěnami možno se dostat na velkou prosluněnou terasu s bazénem. Rodinný dům v této části vytváří ze dvou stran krytí terasy, které s elegantním zaoblením střechy objímá celý prostor a poskytuje tak intimitu. V přízemí se dále nachází ložnice rodičů s koupelnou a šatnou a vlastní malou terasou.

Patro je vyčleněno pro dětské pokoje s koupelnou a pracovnu, ze které je možné vystoupit na terasu a zelenou střechu nad obývacím pokojem a kochat se výhledy do okolí. Celá vila je navržena tak, aby poskytovala svým majitelům maximální pohodlí a relaxaci po náročných pracovních dnech.

  • Ateliér: MASTER DESIGN
  • Země: Česká republika (Česko)
  • Město: Zlín
  • Suma: 9 000 000.00
  • Měna: CZK
  • Datum projektu: 2013
  • Zastavěná plocha: 262.00m2

Klíčová slova:

rodinné domy

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři