design /

Francouzská značka Cinier mění radiátory v ručně vyráběná umělecká díla

V dnešní době již nemusí být moderní radiátory pouze zdrojem tepla. Umí navíc interiér zchladit, rozsvítit a ozdobit. Designové radiátory Cinier se tak hodí do každého interiéru a splynou s interiérem natolik, že ani nepoznáte, že se jedná o radiátor.

Stakohome Innovation s.r.o. , 18. 10. 2018

Jestliže hledáte opravdový designový skvost, který bude ozdobou luxusního i moderního interiéru, a zároveň bude vynikat svým technickým řešením, pak jsou radiátory Cinier tou správnou volbou. Ručně vyráběné radiátory přicházejí na svět v dílnách rodinné firmy Cinier ve francouzském městě Sète, a to již od roku 1975.

Radiátory, které kromě topení plní také funkci zrcadla. Vyrábí se v různých barvách

Ručně vyráběné kamenné radiátory s neviditelným připojením

Luxusní designové radiátory francouzské společnosti Cinier jsou dokonalým zdrojem tepla. Kromě topení a chlazení vnesou do interiéru také design a umění. Radiátor může na první pohled působit jako obraz nebo plastika, protože grafické motivy na radiátoru jsou ručně malované a připojení radiátoru je skryté. Kolem radiátoru nejsou viditelné žádné trubky ani hlavice. Bez obav můžete instalovat radiátory Cinier do jakéhokoliv interiéru, včetně luxusních residencí, hotelů a firemních sídel.

Technologie vyvinutá firmou Cinier, nabízí jedinečný tepelný komfort díky kameni Olycale, což je přírodní kámen z Pyrenejí. Kámen je rozdrcen a specificky restrukturalizován v Cinier dílnách tak, aby dosahoval vysokého tepelného výkonu. Se setrvačností, podobné litině, má kámen Olycale nesrovnatelné vlastnosti sálání velmi příjemného a rovnoměrného tepla.

Kámen Olycale má několik významných předností:

Akumulace tepla - kvalita materiálu umožňuje teplo akumulovat a následně rovnoměrně uvolňovat do interiéru. Kámen je vyroben v nejvyšší kvalitě a na dotyk je velice příjemný. Jemně broušený kámen umožňuje vytvoření skutečně moderních struktur. Dlouhá životnost díky pevnosti kamene. Jedná se o ekologický přírodní materiál pocházející z Pyrenejí na jihu Francie.

Radiátory Cinier jsou dostupné ve dvou verzích – elektrické a teplovodní.

Ručně vyráběný kamenný radiátor

Foto: EARCH
Radiátory s ručně malovanými motivy, včetně chlazení

Foto: EARCH
Ruční výroba radiátorů z kamene

Výhradním distributorem pro Českou republiku je firma Stakohome Innovation s.r.o., která kromě kamenných radiátorů dodává na český trh i další produkty firmy Cinier – designové sušiče ručníků, retro litinové radiátory nebo nástěnné LED osvětlení. Provedení designových radiátorů a osvětlení je možno vidět v showroomu společnosti Stakohome, na adrese Aloisovská 934/8, Praha 9 - Hloubětín. Více informace a další podrobnosti naleznete na www.luxusni-radiatory.cznebo www.cinier.cz

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři