design /

Jaké trendy letos hýbou interiérovým designem?

Maximální funkčnost, čistý design a chytré vychytávky, které vám usnadní život. Tak vypadá interiér podle posledních trendů.

Srovnejto.cz , 8. 4. 2020

Klasická modrá

Pantone Color Institute tradičně vyhlásil barvu roku. Korálovou letos vystřídala klasická modrá. Konkrétně odstín s názvem 19-4052 Classic Blue. Sytá barva opticky zvětší malé místnosti a dodá prostoru harmonickou atmosféru. Sytý odstín barvy mořských hlubin sluší nábytku, textiliím i dekoracím.

Japonský zen

Chladné a minimalistické interiéry vám nic neříkají? Teplo domova možná najdete v japonském Wabi Sabi konceptu. Tato filozofie má kořeny ve starém Japonsku a dá se aplikovat nejen v designu, ale i v životě. V interiéru dává přednost originálním a jedinečným kouskům před těmi okázalými a vyleštěnými. Pokud chcete oživit interiér něčím ve stylu japonského zenu, vyrazte na bleší trhy i do bazarů.

Designové koberce

Kusové koberce různých tvarů, barev a vzorů jsou opět v kurzu. Místnost dokáží nejen esteticky pozvednout, ale také zútulnit a zvukově izolovat. Trendy jsou koberce z přírodních materiálů, které jsou odolnější a příjemnější. Skvěle navíc přidají interiéru texturu.

Multifunkční nábytek

Rozkládací pohovky už dávno nejsou jediným multifunkčním kouskem v interiéru. Dnes už můžete relativně často vidět poličku, která se sklopením promění v plnohodnotnou pracovnu, sklápěcí konferenční stolek nebo komody navržené tak, aby šly zasunout do stěny. Ať už bojujete s nedostatkem místa, nebo jen máte rádi praktické a designové kousky, do multifunkčního nábytku se vyplatí investovat.

Skleněné osvětlení

Světlo a sklo spolu tvoří dokonalou dvojici, která interiéru zvládne dát zcela nový rozměr. Pro designová svítidla nenajdete lepší materiál, než je právě sklo. Počínaje minimalistickými lampami a nepřehlédnutelnými lustry konče.

Do modernizace domova designovými a praktickými kousky se vyplatí investovat. Kvalitní nábytek vám bude dělat radost léta. Řešením, jak získat peníze na jejich nákup, může být i online půjčka. S pomocí online srovnávače Srovnejto najdete tu nejvýhodnější nabídku během pár minut.

  • autor: Srovnejto.cz *
  • publikováno: * 8. 4. 2020
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Klíčová slova:

design nábytek

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři