Technologie / produkty

Navrhněte si střechu snů

Stále větší popularitě se těší odolné ocelové krytiny a není se čemu divit. Tento druh střešních krytin má spoustu výhod.

Ruukki CZ s.r.o. , 1. 10. 2012

//

Ruukki je jednou z předních značek v sektoru ocelových střech v Evropě, známá svou prvotřídní kvalitou. Firma je aktivní v sektoru krytin pro rodinné domy ve více než 20 zemích po celé Evropě. Hlavní segmenty využití střech Ruukki jsou v sektoru samostatných rodinných domů jak na venkově, tak i ve městech.

Střechy Ruukki jsou vyrobeny z finské vysoce pevné oceli opatřené prvotřídními povrchovými úpravami. Design je dělá praktickými a krásnými a snadno přizpůsobitelnými libovolnému architektonickému stylu. Svou střechu si můžete vybrat ze široké palety modelů, které se dodávají v několika barvách. Pro lepší inspiraci můžete také využít nový návrhový nástroj na www.ruukkistrechy.cz/Navrhnete-si-strechu-snu, kde si snadno vyzkoušíte, jak by konkrétní druhy krytin vypadaly právě na vašem domě.

V paletě střech Ruukki existuje mnoho modelů a materiálů vhodných pro různé aplikace. Instalují se rychle, snadno a díky lehkosti materiálu se také výborně hodí pro rekonstrukci staveb. Ocelové střechy jsou snadné na údržbu. Jejich těsnost, lehkost a odolnost představují skutečné úspory při realizaci projektu a z dlouhodobého hlediska představují snížené náklady na údržbu.

Hlavní výhodou jedinečných povrchových úprav Purex a Pural je to, že výrazně zvyšují odolnost povrchu, účinně jej chrání před poškrábáním a korozí způsobenými sněhem a ledem a také se starají o stálost barvy, která nebledne ani působením UV záření. U těchto krytin nedochází k odlupování lakoplastové vrstvy ani po desítkách let. Dnes se na trhu objevují dovozci a prodejci levných plechových krytin, jejichž kvalita je pochybná. Proto by se zákazník neměl při výběru dodavatele střešní krytiny orientovat jen na cenu, ale i na původ a kvalitu oceli, povrchovou úpravu, ale také na tradici značky, reference a záruky, které u Ruukki materiálů dosahují až 50-ti let. Při koupi kompletního systému včetně doplňků a okapových systémů navíc ušetříte jak čas, tak také Vaše peníze.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.ruukkistrechy.cz, kde můžete také požádat o cenovou kalkulaci ZDARMA.

Klíčová slova:

Ruukki

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři