Události /

Designblok opět otevře výstavu amatérského designu

Designblok již podruhé představí kromě produktů špičkových českých i zahraničních designérů a světových značek také výtvory amatérských tvůrců. Letos na podzim se v rámci 17. ročníku Designbloku od 22. – 27. října 2015 mohou návštěvníci těšit na amatérskou přehlídku, kde designéři všech věkových kategorií předvedou svou kreativitu a nápaditost. Zájemci o účast se mohou přihlašovat se svými projekty až do konce července 2015.

EARCH.CZ , 30. 6. 2015

„Loňský první salón amatérského designu měl velký ohlas. Zajímavé je, že se líbil hodně architektům. Těší nás také to, že se hlásili lidé všech věkových kategorií a profesí,“ říká ředitelka Designbloku Jana Zielinski.

V minulém ročníku výstavy amatérského designu zaujaly nejrůznější vynálezy, dekorativní předměty, brýle, hračky, vázy a dokonce i dopravní prostředky. Designblok tak láká i nestudované tvůrce a obdivovatele designu, aby se nechali unést vlastní představivostí a vytvořili svůj vlastní originální produkt. Zajímavé jistě bude také sledovat kontrast mezi prací profesionálních designérů a amatérských tvůrců vedle sebe v prostorách areálu Výstaviště Praha Holešovice.

Výstava je otevřená všem, kdo se v současné ani minulé době neživili navrhováním a nejsou ani studenty uměleckých škol.

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 30. 6. 2015
  • zdroj: * Tisková zpráva

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři