Události / architektonické soutěže

Soutěžte o lístky na film Hledání Vivian Maier

Kdo skutečně byla tato svérázná chůva a fenomenální fotografka? Proč před ostatními tajila svou největší vášeň? Chcete znát odpovědi na tyto otázky a užít si tento výjimečný film? Stačí správně odpovědět na několik otázek, mít trochu štěstí a lístek je váš.

EARCH.CZ , 20. 11. 2014

Společně s Aerofilms jsme pro filmové fajnšmekry připravili soutěž o deset plakátů a deset vstupenek na tento film, který se v prosinci objeví v kinech sítě Aero. Chcete-li zkusit štěstí, nápovědu, kde hledat, najdete v našem včerejším článku (Hledání Vivian Maier bude na internetu dřív než v kině). Na nic dál nečekejte a pusťte se do sepisování správných odpovědí na následující otázky:

Film Hledání Vivian Maier je společným dílem autorské dvojice John Maloof a Charlie Siskel.

1) Který z těchto dvou režisérů filmu byl nominován na cenu Emmy?

2) Který z této dvojice se vedle režírování zároveň ujal kamery?

3) Kdo byl vlastně objevitelem unikátní sbírky negativů Vivian Maier a jakým způsobem ji získal?

4) Byla sbírka objevena za života Vivian Maier?

5) Které město tvoří prostředí většiny Vivianiných fotografií?

Odpovědi na tyto otázky spolu s vaším jménem, telefonickým a emailovým kontaktem zasílejte do 30. 11. 2014 na naši redakční emailovu adresu: redakce@earch.cz

Do předmětu zprávy uveďte: Hledání VM-soutěž

Výherce určí redakce náhodným výběrem dne 1. 12. 2014 a 10 šťastlivců pak získá lístek na projekci filmu v jednom z kin společnosti Aerofilms (dle vlastního výběru). Dalších 10 získá alespoň cenu útěchy - originální plakát k filmu. Výherci budou kontaktováni emailem a jejich jména i správné odpovědi budou uveřejněny na webu EARCH.CZ. Výherci si budou moci zvolit termín a místo projekce podle programu konkrétního kina, patřícího do sítě Aero:

Hradec Králové: Bio CentralBrno: Univerzitní kino ScalaPraha: Bio Oko, Kino Aero, Kino Světozor

Účastník soutěže registrací do soutěže dává organizátorovi a pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení (popř. e-mailová adresa) za účelem výběru výherce, příp. předání výhry v soutěži. Výherce též souhlasí se zveřejněním svých údajů v rozsahu jméno a příjmení ve sdělovacích prostředcích, Facebook stránkách a webových stránkách organizátora a pořadatele.

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři