Pozvánka na konferenci Stavebnictví, dotace, inovace

Datum konání: 23.01.2014, 09:00 - 15:00

Úterý, 21. Leden 2014 - 8:57
| Napsal:

Investice do stavebních projektů a inovací uceleně a na jednom místě – pohledem těch nejpovolanějších. Dotační tituly národní i evropské a další možnosti financování. Jak pomohou stavebním investicím a vytáhnou stavebnictví z vleklé krize? Kde ušetřit a jak kontrolovat rozpočet? To vše slibuje již druhá odborná konference pořádaná v rámci soutěže Building Efficiency Awards 2014 s názvem Stavebnictví, dotace, inovace.

Koná se 23. ledna od 9:00 hodin v Senátu PČR pod záštitou jeho místopředsedy MUDr. Přemysla Sobotky, který odborné setkání rovněž uvede. 

Na konferenci vystoupí zástupci Ministerstva životního prostředí, Ministerstva pro místní rozvoj, Státního fondu životního prostředí, Státního fondu rozvoje bydlení, Technologické agentury ČR, Národní ekonomické rady vlády, municipalit a dalších institucí i inovačních firem.

 
 

Přednášející se podívají mj. na vyhodnocení i budoucnost programů Nová Zelená úsporám, Panel 2013 + či Jessica. Jak se dají využít grantové tituly Technologické agentury ČR a jak bude vypadat příští programovací období evropských dotací na roky 2014 až 2020? Jaké jsou zkušenosti s financováním stavebních projektů v jednotlivých obcích, přinesou příklady úspěšné praxe. Program konference je dostupný zde.

Odborné setkání Stavebnictví, dotace, inovace je určeno pro projektanty, investory, realizační firmy, zástupce municipalit (starosty obcí a stavební a investiční odbory) a další zájemce o financování projektů a inovací v oblasti stavebnictví. Účast na konferenci je pro registrované zájemce zdarma. Přihlásit se mohou online až do 22. ledna 14:00 h. (V případě naplnění kapacity může být ukončena dříve.)

Konferenci zařazenou do CŽV členů ČKAIT pořádá o. s. Media Forum spolu se Senátem PČR pod záštitou jeho místopředsedy MUDr. Přemysla Sobotky. Partnerem konference je poskytovatel řešení pro elektronickou správu stavební dokumentace i zadavatele stavebních zakázek společnost Copy General a generální partner soutěže BEFFA 2014 společnost Saint-Gobain. Mediálním partnerem konference jsou vydavatelství Jaga Media (časopisy ASB, Realizace staveb a Home), vydavatelství Tablet Media a časopisy Stavitel a Smart Cities.