Copy General nabízí 50% slevu na tisk pro studenty ČVUT

Středa, 23. Květen 2012 - 2:00
| Napsal:
Od 14. května do 1. června 2012 bude opět otevřeno dočasné reprografické středisko Copy General na Fakultě stavební ČVUT v Praze. Byla tak posílena tisková kapacita v období konce semestru, kdy se očekává zvýšený zájem o tiskové služby.

I v tomto nadcházejícím zkouškovém období bude pro tisk studentských ročníkových prací připraveno reprografické středisko Copy General – přímo v budově Fakulty stavební.

Od 14. května do 1. června 2012 v přízemí fakulty na Thákurově 7 v Praze–Dejvicích (vždy od 8 do 16 hodin).

Všichni studenti mají až 50% slevu na všechny tisky do 1. června. Sleva platí na všech pobočkách Copy General po předložení studentské karty ČVUT.

Za plnobarevnou plachtu B1 na matný karton tak zaplatí například jen 252 Kč, A3 barevná prezentace (o 20 listech) do kroužkové vazby vyjde na 740 Kč.

U plotru i tiskáren pro formát A3 a A4 bude k dispozici profesionální obsluha.

Nízkých cen za rychlý a kvalitní tisk je možno využít i od vlastního počítače a klidně v noci – díky jednoduché online objednávce na copygeneral.cz/online. Hotový tisk či svázanou diplomovou práci si pak jen vyzvednete v tiskovém středisku přímo na fakultě – či na jedné z pražských poboček Copy General.

Klíčová slova: