ERA21 v roce 2009!

Pátek, 9. Leden 2009 - 13:27
| Napsal:

Právě v přístím roce vyjde jubilejní padesáté číslo architektonického časopisu Era 21. Vzhledem k tomu, že každé číslo je úzce tematicky zaměřeno, je až překvapivé, pod kolika různými úhly je možné architekturu nahlížet.

V roce 2009 se tak můžete těšit například na analýzu současného stavu panelových sídlišť, svoji pozornost zaměříme na téma kontroly veřejného prostoru či na politiku v architektuře. Na návštěvu vyrazíme již tradičně za dalšími našimi sousedy, tentokrát do Rakouska. V rámci našich doprovodných akcí, vedle pravidelných architektonických procházek s autory, proběhne v březnu zvláštní přednáškové a diskusní turné navazující na právě publikované číslo o maďarské architektuře. Podobných akcí bude více, podrobnější informace budete v průběhu roku nalézat na webových stránkách Ery 21, na jejichž redesign se též chystáme.

V rámci organizačních změn navázal vydavatel časopisu - společnost ERA21 s.r.o. - nově spolupráci s dalšími partnery, aby s nimi spojil síly při knižním zpracování některých náročnějších témat, můžete se tedy opět těšit na zajímavé knižní prémie. Aktuálně je v přípravě publikace o solární architektuře a další budou následovat.
 

Za redakci časopisu Era 21 vám vše nejlepší do nového roku 2009 přeje Osamu Okamura, šéfredaktor

titulní foto: zdroj www.era21.cz