Jaké výhody mi nabízí dnešní CAD software?

Pondělí, 7. Prosinec 2009 - 1:00
| Napsal:
Prostředky, které ušetříte při nákupu levného CAD softwaru, později často mnohonásobně vynaložíte na nákup nákladných doplňků a rozšíření. Společnost Nemetschek nabízí pro všechny své produkty jednoduchý a přehledný cenový model, díky kterému můžete dlouhodobě a bez obav kalkulovat všechny náklady spojené s našimi produkty a službami.

AEC/CAD/BIM systém Allplan společnosti Nemetschek, jeden z nejrozšířenějších systémů pro projektování ve stavebnictví, Vám nabízí práci s virtuálním modelem budovy, ergonomické ovládání, které zefektivní váš pracovní proces, podporu více než 40formátů používaných pro výměnu dat a mnoho dalších funkcí pro usnadnění vaší každodenní práce.

Ať už jde o inteligenci používaných stavebních prvků, efektivnost jednotlivých kroků pracovního procesu nebo o snadnou výměnu dat mezi všemi účastníky procesu návrhu - pouze otevřený a komplexně orientovaný software Vám zajistí tu nejlepší podporu ve všech zmíněných činnostech.

Předpokládané náklady při projektování ale i ty skutečné při realizaci stavby musejí být neustále pod kontrolou, neboť jejich nepřesný odhad se může promítnout i do výše vašeho honoráře. S Allplanem máte k dispozici ideální nástroj pro získání precizních výkazů výměr a tím i spolehlivých podkladů pro přesnou kalkulaci nákladů. Můžete získat nejen celkové objemy HSV, ale i detailní výkazy jednotlivých materiálů, ploch, objemů, prací, kusovníky prvků a mnoho dalšího.

Skicování a modelování ve 2D nebo ve 3D, vizualizace návrhů, práce s virtuálním modelem budovy – Allplan spojuje kreativitu s flexibilitou. Ať už zpracováváte studii, architektonický návrh, realizační dokumentaci anebo potřebujete získat výkazy výměr pro přípravu rozpočtu – s Allplanem si sami volíte optimální způsob práce, který můžete kdykoliv změnit podle aktuálních potřeb.

Allplan je vyvíjen pro použití v praxi na základě podnětů odborníků z různých oborů a oblastí stavebnictví. Ať jste architekti, inženýři, projektanti nebo správci nemovitostí, Allplan vám vždy nabídne ten správný nástroj pro realizaci vašich představ. Specifické národní normy, různé styly práce, podpora mnoha datových formátů a propracovanou ergonomii. V případě Allplanu jsme mysleli na vše.

Návrhy architektů mohou inženýři a konstruktéři okamžitě dále zpracovat. Ať se jedná o architektonickou studii nebo výkresy výztuže, komplexní 3D model nebo třeba situace a detaily ve 2D, AEC/CAD/BIM systém Allplan Vám nabízí jednotný datový model a uživatelské prostředí pro snadné zpracování různých úloh v jediném systému, bez jakýchkoliv omezení a dalších nutných rozšíření.

Experti společnosti Nemetschek jsou připraveni Vám pomoci se vším od jednoduchého převodu Vašich stávajících CAD dat, až po komplexní odbornou podporu, školení a servis. Nabízíme Vám nyní možnost vyzkoušet si plnou verzi AEC/CAD/BIM systému Allplan na Vašich reálných projektech a rozhodnout se na základě vlastní zkušenosti.

Více na www.nemetschek.cz/akce
 

Klíčová slova: