Parametrické navrhování v Microstationu

Středa, 9. Prosinec 2009 - 1:24
| Napsal:
Předposlední přednáška z podzimní série Digitální architekt [09] se zaměří na parametrické navrhování, či chcete-li skriptování. Tentokrát představí architekt Martin Kaftan prostředí programu Microstation a jeho parametrické nástroje Generative Components a Dimension Driven Design.

Parametrické navrhování pomocí nástrojů dostupných v prostředí programu Microstation
 
Přednáška bude zaměřena na parametrické navrhování v architektuře včetně praktických ukázek z architektonické praxe architektonické kanceláře Foster and Partners, kde Martin Kaftan pracoval ve skupině SMG (Specialist Modelling Group). V současnosti je Martin Kaftan členem architektonické dílny Echorost.


čtvrtek 10. prosince 2009, 18:00 hod

Paramtrické navrhování
Generative Components, Dimension Driven Design

 

 

Zvláštní host: Martin Kaftan (echorost)


Fakulta architektury ČVUT v Praze
Thákurova 7, Praha 6 - Dejvice
Přednášková místnost C 223

Tiskněte "aťák" zadarmo!

Již tradičně, i ve školním roce 2009/2010, se uskuteční akce "Tiskněte aťák zadarmo!". Akce je určena posluchačům vysokých škol zaměřených na architekturu a pozemní stavitelství a umožňuje účastníkům přednášek Digitální architekt v zimním semestru vytisknout si svůj semestrální projekt zdarma. Za každou navštívenou přednášku její účastníci získají jeden kredit, který představuje tisk jednoho formátu A0 barevně zdarma na pobočkách Copy General. Podrobné informace naleznete na

www.digiarch.cz/tiskzdarma

.