Odpověď vedoucího Katedry architektury FSv na otevřený dopis

Středa, 27. Listopad 2013 - 13:07
| Napsal:

Katedra architektury reagovala na Otevřený dopis Petra Vacka prostřednictvím vedoucího katedry docenta Dvořáka i dalších pedagogů. Jak už to tak bývá: každá mince má vždy dvě strany. Jmenovitě reakci vedoucího katedry docenta Dvořáka si můžete přečíst dále v textu, ostatní názory z řad pedagogů FSv pak autor otevřeného dopisu průběžně zveřejňuje přímo na svém blogu...

zaslaná panem Bc. Petrem Vackem, Incheon, Sout Korea
 
Zdravím,
 
je těžké reagovat na Váš dopis, protože je plný nepřesností a omylů. Informace, které z Prahy máte, bohužel nejsou korektní.
 
V závěru dopisu píšete: „…žádám Vás tímto o zodpovězení otázky a vysvětlení Vaší motivace bránit workshopu.“
 
Nevím, z čeho soudíte, že bráním workshopu. To rozhodně nedělám a nikdy jsem nedělal. Jediný problém, o kterém vím, je pronájem sálu – atelieru D. Pronájem je vždy organizován přes pana tajemníka fakulty či přes příslušného proděkana podle typu akce. Sál není můj. Pan M. Chalupa je pouze člověkem dohlížejícím na provoz atelieru. Jinou kompetenci ve vztahu k atelieru nemá.
 
Michal Chalupa se mě přišel zeptat, co má dělat s požadavkem pana J. Hořejšího, který si objednal sál na sobotu. Žádný požadavek od příslušné osoby neměl, sál je navíc každou sobotu až do Vánoc komerčně pronajat panem tajemníkem pro pořádání dlouho ohlášených placených studentských workshopů (organizuje J. Mezera na téma Photoshop).
 
To vše pan J. Hořejší věděl…, sám jsem mu to připomněl.
 
A nyní si přečtěte znovu otázku, kterou mi kladete. Co Vám mám odpovědět, když odpověď, zdá se, ani Vy ani pan J. Hořejší slyšet nechcete.
 
Přeji hezký den.
 
Václav Dvořák
vedoucí katedry architektury
 
V Praze dne 21.11.2013
 
Upozornění: Články publikované v rubrice Názory nejsou oficiálním stanoviskem redakce EARCH.CZ. Texty zde uvedené jsou vždy názorem autora či autorů podepsaných pod textem.
Klíčová slova: