Výsledky letní soutěže Architektura na cestách 2013

Pondělí, 16. Prosinec 2013 - 0:46
| Napsal:

Díky odvaze osmi našich čtenářů jsme mohli od října do prosince sledovat týden co týden neúnavný boj o prvenství v naší nové soutěži o nejoblíbenější autorský článek. Dnes můžeme s radostí vyhlásit vítěze a pogratulovat jim.

Celkově nejoblíbenějším článkem s počtem 45 získaných srdíček se stala Cafe Fara od Pavly Knelleken. Ta od nás získává knihu I Love Module od autorského týmu redakce EARCH, dále roční vstupné do galerie DOX a knihu Kapitoly o pozdně gotické a renesanční architektuře autorů Pavel Kalina a Jiří Koťátko.

Na druhém místě se s počtem 42 srdíček umístil článek Nikolaje Brankova s názvem Trochu jiná metropole. Jeho autor získává knihu Zdeňka Lukeše: Praha moderní.

Třetí místo s 38 srdíčky získal Ondřej Lipenský za autorský příspěvek Experiment Savoye, za který obdrží knihu od kolektivu Jana Tywoniaka - Nízkoenergetické domy 3.

Směrodatný byl počet srdíček vždy po 14 dnech od zveřejnění článku.

A aby toho nebylo málo, udělili jsme ještě cenu redakce EARCH, a sice článku Gaudího princip od Davida Seidlera. Ten od nás dostane knihu rozhovorů s architekty Baráky v hlavě.

Jako cenu útěchy a zároveň prémii za odvahu zúčastnit se prvního kola naší soutěže jsme se rozhodli dát zbývajícím čtyřem naši knihu I Love Module.

Všem oceněným gratulujeme a na závěr můžeme prozradit, že se na našich stránkách co nevidět objeví nové zimní kolo této soutěže. Takže pokud jste se nestihli zúčastnit letního kola, budete mít možnost na začátku příštího roku a samozřejmě na vás budou opět čekat zajímavé ceny.

Celkové počty srdíček vždy po 14 dnech od nasazení:

45 Pavla Knelleken - Café Fara

42 Nikolaj Brankov - Trochu jiná metropole

38 Ondřej Lipenský - Experiment Savoye

30 David Seidler - Gaudího princip (cena redakce)

25 Tamara Dumková - Zaprášené mozaiky východu

10 Tereza Fišerová - Muzeum národního parku Hohe Tauern

9 Barbora Havrlová - Magická architektura Chichen Itzá

4 Tomáš Mráček - Klášter Plasy

Klíčová slova: