Architektura / interiér

Interiér prodejny oděvů v Plzni

Plzeňský ateliér POINT se opět prezentuje interiérem obchodu. I tento příklad ukazuje, že má smysl, aby interiéry obchodů řešili architekti. Prodejna vznikla sloučením dvou prodejních jednotek v Plaza centru v Plzni. Slouží jako prodejna sportovních oděvů TRIMM Sport.

atelier POINT, spol. s r. o. , 13. 5. 2011

Prodejna má při vstupu bránu o šířce 3 metry, kde je umístěna rolovací roleta. Boky brány jsou po celé výšce prosklené a nad branou je pevný díl s podsvícenou reklamou. Za skleněnou částí výlohy je naaranžován sortiment prodejny.

V levé části při vstupu se nachází pokladny. V zadní části prodejny je sklad a zázemí personálu včetně WC. Nad tím je vloženo patro pro doplňkový prodej. V zadní levé části se nachází tři zkušební kabiny. Při stěnách jsou umístěny regály na zboží, které jsou doplněny o středové prodejní stojany.

Podlahy jsou z marmolea, stěny jsou částečně obloženy dřevěnými prkny a částečně opatřeny malbou. Rám v průčelí je obložený opracovaným mořeným dřevem. V rámu je umístěna kovová roleta na elektrický pohon (záložně na ruční). Skla na bocích jsou tvrzena. Nápis – logo prodejny je na prosvětlené skleněné desce. Veškeré příčky jsou sádrokartonové.

 

Zdroj: Ateliér POINT                        

Foto: eArch

Designový nábytek: POINT Shop 

Foto: eArch

 Projekt vznikl za pomoci ArchiCADu.

Klíčová slova:

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři