Novinky a názory / názory a komentáře

Stempel & tesař architekti

Ján Stempel, absolvent Fakulty architektury Technické Univerzity v Budapešti, začal svoji praxi dnes již v legendárním ateliéru SIAL pod vedením Prof. Masáka a Prof. Hubáčka.

EARCH.CZ , 9. 2. 2011

Architektonická kancelář stempel & tesař architekti, která vznikla sdružením architektů Jána Stempela a Jana Tesaře.

Ján Stempel, absolvent Fakulty architektury Technické Univerzity v Budapešti, začal svoji praxi dnes již v legendárním ateliéru SIAL pod vedením Prof. Masáka a Prof. Hubáčka. Vítězný soutěžní návrh a následná realizace pavilonu expo v Seville ve Španělsku se stává podmětem vzniku kanceláře A.D.N.S. V roce 2004 ukončuje Ján Stempel dlouholeté partnerství ve firmě a v praxi pokračuje samostatně. Od roku 2006 působí jako vedoucí ateliéru na fakultě architektury ČVUT v Praze, kde si vychovává svého současného společníka Jana Tesaře, který studoval také na prestižní univerzitě v Delftu v Nizozemí a pracoval v renomované kanceláři Jeanne Dekkers architektur.

S klienty jsme stále ve styku i po realizaci a díky tomu, tak máme stálou reflexi naší práce. Ke každému projektu přistupujeme s výzvou a snažíme se o maximální individuální přístup k našim klientům. Neexistuje pro nás malý a velký projekt.

 

Klíčová slova:

profil

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři