Technologie / IT

ArchiCAD STAR(T)Edition 2014 v Česku

ArchiCAD STAR(T)EDITION  je výkonný 3D CAD/BIM (Building Information Modeling) systém, jenž je snadno naučitelný a jenž si může dovolit i samostatný architekt/projektant či menší projekční kancelář. ArchiCAD SE  je vhodným nástrojem i pro stavební firmy. ArchiCAD SE poskytuje nejmodernější technologii ve velmi výhodném poměru cena/výkon. ArchiCAD SE 2014 vychází z plné verze ArchiCADu 17, oba programy využívají stejné jádro.

EARCH.CZ , 31. 3. 2014

ArchiCAD STAR(T)EDITION 2014

Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o., (CEGRA) oznámilo začátkem března uvedení české lokalizace ArchiCADu STAR(T)Edition 2014, nejnovější verze BIM systému pro architekty a projektanty s nejlepším poměrem cena/výkon.   Díky příznivé ceně STAR(T)Edition zpřístupňuje výhody BIM projektování širokému spektru uživatelů, od samostatných projektantů po stavební firmy. ArchiCAD STAR(T)Edition 2014 obsahuje všechny nástroje potřebné pro vytvoření BIM projektu a BIM i "klasické" (DWG) komunikace s navazujícími profesemi. ArchiCAD STAR(T)Edition 2014 má stejné robustní jádro jako ArchiCAD 17, základní nástroje jsou totožné. Funkce SE 2014 zahrnují:   • všechny nástroje potřebné k vytvoření BIM modelu a výkresové dokumentace všech stupňů (půdorysy, řezy/pohledy, perspektivy/axonometrie, detaily) včetně výkazů výměr a výpisu prvků • všechny pokročilé nástroje a funkce pro modelování jako jsou Skořepina, Morf, vazba konstrukcí na základě priorit materiálů a práce s GDL objekty do verze AC17 • nejnovější IFC, DWG a DXF převodníky umožňují BIM, 2D či "hybridní" sdílení projektu se specialisty.  

  ArchiCAD STAR(T)Edition 2014 CZE je k dodání od 10.3. 2014. Program si zachovává velmi příznivou cenu 50.200,- Kč (+DPH). Více informací je k dispozici v profilu ArchiCADu STAR(T)EDITION na Archicakes.cz a na produktových stránkách http://cegra.cz/199-produkty-software-archicad-startedition-2014.aspx  

Speciální nabídka (ArchiCAD SE 2014 + Artlantis 5) do 22. dubna 2014!

Plně lokalizovaná nejnovější verze nejvýkonnějšího BIM systému pro menší projekční kanceláře a stavební firmy ve své aktuální verzi je v prodeji nyní ve zvýhodněném balíčku s vizualizačním nástrojem Artlantis 5. Tato speciální nabídka platí do 22.dubna 2014.

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 31. 3. 2014
  • zdroj: * cegra.cz

Klíčová slova:

BIM Open BIM CAD ArchiCAD

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři